Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a 30as pasik megállapodni?

Figyelt kérdés

A második párommal járok így,hogy se házasság ,se gyereket nem akar 33 évesen ,én meg már úgy érzem kifutok az időből ,30 után már én nem szeretnek

Mi a gond?


2019. okt. 10. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
30 évesen inkább egy 40 éves férfi idővonalán mozogsz ilyen szempontból. Egy 30 évesnek még simán van 10 éve ilyesmire.
2019. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert minek állapodjon meg, ha bárkit megkaphat. Nagyon nem jó hozzáállás, de sajnos ez van.
2019. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
40-es pasit keress,30-asok még csak dugni akarnak.
2019. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
A férfiak kesobb lesznek ertekesebbek a "piacon", 30 eves kor felett mar tenyleg ketyeg neked az ora, parod raer meg 40 eves koraig
2019. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Na, megjöttek a vének.

Huszonévesen inkább ne keress 40-es pasit, semmivel nem jobbak, és azt akarod, hogy nagypapanak nézzék az apját?

Rosszul fogtad ki a pasikat. A férfiak átlagban a harmincas eveik elején lesznek apák.

Az idősebb pasiknal a gyermekre nézve is nagyobb a kockazat, a felnevelesrol nem is beszélve. Egy 6o körüli bácsi később nem fog úgy játszani a gyerekkel, mint egy fiatal apuka.

2019. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Rockarc ***** válasza:
84%

Vannak olyanok, akik soha nem akarnak leallni. Akkor sem, ha eppen csaladjuk van gyerekekkel. Es vannak, akik meg mar reg elkotelezodtek. Nem jol valasztasz, bar 2 ember azert nem egy nagy minta. Nyilvan nem az elso randin, de azert viszonylag hamar elo kell szedni a jovo temat, amiben a gyerek is szerepel.


43F

2019. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Rockarc ***** válasza:
100%

#5

Ennek azert ellentmondnek. A 40 eves ferfiak 70%-anak nincs gyereke a statisztikak szerint. A problema valos. Megoldas csak az lehet, hogy jobban megvalogatjak a nok, kikkel kezdenek. Aki menekul a gyerekkerdes elol, azt hagyni kell futni.


43F

2019. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én sem akarom egyiket sem. A házasságnak nem látom semmi értelmét. Gyereket pedig azért nem akarok, mert nem vágyok rá. Ráadásul ismerem magam és tudom, hogy nem is lennék jó apa. De én ezt nem gondnak látom, csak másként tervezem élni az életem, mint a legtöbb ember.


A tiédhez hasonló helyzetek elkerülése végett pedig már az ismerkedés elején érdemes tisztázni a házasság és a gyerek témát. Így aki ezeket szeretné, az nem vesztegeti feleslegesen az idejét. Mondjuk az sem mindegy, hogy a párod egyelőre nem akar vagy egyáltalán nem. Mert ha szeretne csak később, akkor egy-két évig még szerintem várhatsz. Azzal nem csúszol ki semmiből, van aki bőven harmincas éveiben jár mire belekezd a családalapításba.

2019. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szoba került az elején mindkettőnél ,azt mondtak akarnak is hamarosan,az egyiknél 3 évet vártam,hogy történjen is valami.A másiknál ugyanez. Sokszor mondja ,hogy már jó lenne,aztán amikor azt mondom,hogy akkor legyen,azt mondja ,hogy nem ez a megfelelő idő. Csak mi van ha olyan soha nem lesz?

40evessel nem fogok összejönni.

2019. okt. 10. 10:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretne családot, az meg nem talál hozzá megfelelő nőt. Egyébként ha a férfinak komoly tervei vannak és ezt közli a nővel, egyből sértődés lesz belőle mivel ő még élni akar és nem szeretne 28 évesen "háziasszony" lenni...
2019. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!