Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a minimum és maximum korkülönbség nő és férfi között egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy a férfi az idősebb.

De vajon gáz, ha ez fordítva igaz? Akkor mi a helyzet?

Előre is köszönöm a véleményeket!

18/L


2019. okt. 14. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%

min 18 év

max 25 év

2019. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%

"max 25 év"


Persze, nyilván. A kérdező szemet vetett egy mínusz 7 éves "kisfiúra...

2019. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Kései Sirató ***** válasza:
13%
Minimum 3 év, maximum 14 év.
2019. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%

Min. -2

Max. +3

2019. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
14%

Nincs minimum mert tok mindegy hogy most 1 nappal vagy 1 perccel idősebb...

maximum az van, mindegy hogy most a férfi vagy a nő az! Ha te gáznak tartod hogy a férfi az fiatalabb akkor még nagyon éretlen kislány vagy...!

De ami a legideálisabb az a max plusz mínusz 2 év!

Persze ez mehet 5 évre is ha már betöltöttetek egy bizonyos életévét

De az nagyon nem fér bele hogy te vagy 18 azt 25-26 évessel vagy együtt még max a 22 az ami elmegy!


De azert írtam ezt a 2 evet ideálisnak mivel lehet te ugy gondolod a korodbeliek azok gyerekesek de egy 25 évesnek te sokkal gyerekesebb vagy csak általában a férfit nem érdekli mert kihasználja a naivitásodat...!

Visszatérve a max 2 év azért jo mert a mentalitás és élet tapasztalatok közt nincs akkora szakadék! Ha egy jól működő kapcsolatot akarsz akkor a kommunikáció és ez a legfontosabb!


Az meg a másik hogy vannak korodbeliek közt sőt pár evvel fiatalabb fiúk is akik érettek

Egy példa én anno 15 évesen a 17-18 éves lányokkal tudtam csak randizni! A korom beliekkel nem volt sikerem mert sokszor nem is értették hogy miről beszélek! Vagy csak nagyon oda voltak a 20 évesekért de érdekes módon ezek a 20-on évesek pedig a saját korosztályuk közt nem tudtak találni barátnőt sosem...!

Most 20 évesen semmi pénzért nem kezdenék ki 15-17 evesekkel mivel nagyon éretlenek még... :/

Persze az egyik oka hogy van barátnőm is... 😅 22 éves (másfél év van köztünk) de sokszor még naiv és gyerekes... persze ott van neki a komolyabb oldala is ami nagyon megbizható és egyéb jellemzők amiért szeretem a személyiségét arról ne is beszéljünk hogy azért még en sem vagyok 100%-osan ki érve!


Nálunk senki sem tartja gáznak főleg nem ő és néha azért ő is érzi hogy szellemileg én érettebb vagyok... 😅 barátok ismerősök szintén nem tartják furának/szokatlannak ezt mivel senki sem egy éretlen tini szellemileg... sőt a legtöbbnek szinten volt olyan kapcsolata ahol a fiu az valamivel fiatalabb volt...!

2019. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem lehet megmondani, nagyon személyiség függő. Vannak, akik nagyobb korkülönbséggel is működnek együtt és olyanok is, akik kicsivel sem.
2019. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ez abszolút személyiség-függő, mi pl. 17L/33F-ként jöttünk össze - 22 évvel ezelőtt:)
2019. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a kérdezőnek megtetszhetett egy kb 30 éves pasas.

Figyelj, ha tényleg szeretitek egymást, akkor nincs gond ezzel.

Ha szétnézel a felnőttek világában, rengeteg pár van ideális korkülönbséggel akik meggyűlölték egymást, átverik egymást, stb.

Szóval mit ér a tökéletes korkülönbség, ha egy pokolian rossz házasság van mögötte? Mert a házasságok többsége nagyon rossz.

2019. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
A barátom 4 évvel fiatalabb tőlem, egyetemisták vagyunk. Rajtam nem látszik a korom. Később kezdtem az egyetemet, így ugyanabban a ritmusban is vagyunik az életben, úgyhogy nem probléma.
2019. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

Persze akkor tökéletes a hazzasag ha 20 év kor különbség van...

de amugy utolso rá tapintottál a lényegre mert mind akik azt mondtak hogy az a legjobb ha a pasi idősebb kb 20-30 evvel akkor a legjobb azoknak 100%-os lett a válaszuk... 😓😬😬

De amugy tok jo hogy egy 33 éves felnőt ki élt férfi egy 17 eves kislányt vesz el...... Nagyon jo férfi lehet ha egyi idősen egy kislánnyal tudott csak ossze jönni...! -.-

2019. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!