Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vanank olyan nők akik vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanank olyan nők akik vonzódnak a sikertelen, karrierügyileg semmit nem elért pasikhoz?

Figyelt kérdés

A férfi nem akar törtetni, leszarja a kapitalista önmegvalósítást.


Segédmunkás, szereti a munkáját, a pénz se igazán érdekli.


F/28


2019. okt. 15. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha az adott férfi jóképű, akkor vonzódnak hozzá, különben meg nem.

De remélem, nem magadról beszélsz, mert akit nem érdekel a pénz, az nem tesz fel naponta több kérdést az üzlet és pénzügyek kategóriában, hogy a párkapcsolatok és anyagi helyzet viszonyát kutató, általad szintén napi rendszerességgel feltett itteni kérdéseket ne is említsem.

2019. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak a pasinak akkor baromi jól kell kinéznie és nagyon jó dumájának kell lennie.
2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne a normális ha nem (pl.) a szakmája alapján választanának a nők, hanem azzal lennének együtt akit szeretnek, akivel jól érzik magukat. Ilyen 1000-ből ha 1 van!
2019. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóképű, csúnya fejem van.
2019. okt. 15. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Én például csak a szándékot nézem. A páromat konkrétan kisemmizték a szülei és a féltestvérei és munka mellett belebukott az első egyetemébe is... Mégis felküzdötte magát onnan, kipréselt magából egy diplomát estin és nem elégedett meg egy bérelt félszobás valamivel.


Párban az emberek szeretetből vannak, ideális esetben. Ez tény. De ha valaki végeláthatatlan problémák tömegét hozza az életedbe, lerántva téged egy, az élethez kényelmetlen színvonalra és látszólag nek érdekli őt ennek a ténye, azt tudnád szeretni? Én nem. És bármennyire szeretek valakit, nem fogok 600 ezer helyett 400-ból kijönni egy hónapban úgy, hogy abból 300-at én viszek haza, illetve nem fogok senkit örökbefogadni meg eltartani. Ez vonatkozik a háztartás vezetésére és a gyerekvállalásra is. Aki nem akar annyit kivenni az életből, mint én (és ezen a ponton lényegtelen, hogy aktuálisan tud-e vagy sem), az nem lehet a társam igazán, csak egy nekem kiszolgáltatott, eltartott valaki, akire nem tudok felnézni és lehet, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül szabadulni sem tőle. Nem bírom a nihilizmust. Nem bírom az igénytelenséget. Elvárom, hogy valaki olyan szellemiségben élje le az életét mellettem, mint én, különben nagyon sok problémánk lesz.


Ismét: nem az aktuális állapottal van bajom, hiszen sokan 25-30 felé végeznek a tanulmányaikkal, sokaknak 30 évesen nincs otthona, ha csak mem rakják alá vagy vesz fel hitelt, oké... Az élet nagyon nem egyszerű és nagyon kiforratlan az ember húszas éveiben. De aki nem gondolkodik befektetésekben a jövőre nézve, azzal jobb, ha nem vagyunk együtt... Az a kapcsolat ugyanis ugyanott fog állni, ahol hagytam, mikor én már rég tovább akarnék lépni és fejlődni. Ezt csak úgy lehet, ha a másik is velem tart (nem feltétlenül ugyanabban a tempóban, de ugyanolyan hajlandósággal), különben vissza fog húzni.


Aki pedig nálam kevésbé ambiciózusabb nő, az vagy inkább élősködik valakin, mert van rá esélye, vagy valahogy összekeveredik egy hasonló színvonalú férfivel és éhendöglenek tetszőleges számú gyerek mellett, mert természetesen az ilyen véglényeknek általában gyerek akkor is kell, ha a csupasz seggükön kívül semmijük nincs. Tisztelet a kivételnek, olyanokat ritkán látok. Mindenesetre aki nem akar fejlődni, az evolúciósan zsákutca.

2019. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek igen ritkán vonzódnak negatív tulajdonságokhoz, találj inkább valami pozitívat magadban. A nőket meg nem direktben a pénz érdekli, hanem vagy a biztonság, gondoskodás (amihez pénz kell, mert sokan gyereket akarnak), vagy valami olyan szenvedély, életcél, vagy csak stílus ami érdekessé, karizmatikussá tehet. Lehetsz mondjuk a dalai láma, aki igen kevéssel beéri, mégis sikeres, de látod, ahhoz is kell marketing és célközönség :)
2019. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Nem tűnt fel, hogy nem találsz?
2019. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az annyira nem érdekel, ha valakit nem a pénz mozgat főleg munkaválasztáskor. De azt nem tudom elképzelni, hogy valaki 40 évesen is ugyanabban a helyzetben akar lenni, mint 28 évesen, és nincsenek legalább másodlagos céljai (nem karrier-orientáltak).
2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor foglaljuk össze:

Sikertelen, karrierügyileg semmit nem elért pasi vagy, akinek még a feje is ronda. (Az csak a bónusz, hogy segédmunkásként munkaidőben Gyakorizol ...tehát nem lehetsz egy oszlopos munkaerő)


Szerintem hagyatkozz a jövőben is Marok Marcsára, mert épeszű nő nem fog veled szóba állni!

2019. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És mik a férfi pozitívumai? Ja, hogy olyan nincs?


Szerintem egy nő sem vonzódik egy nyomihoz, aki semmi pozitívat nem tudott mondani magáról.

2019. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!