Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhonnan azt hallom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhonnan azt hallom, hogy milyen helyes vagyok, tinderen mégse tetszem egyetlen vonzó nőnek sem. Ez a tinder sajátossága vagy valójában nem vagyok helyes?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy helyes
2019. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rossz a fényképarcod esetleg?
2019. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó fényképeim vannak. A fényképen jobban nézek ki, mint a valóságban.
2019. okt. 15. 13:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiktől hallod, hogy helyes vagy? Mert ha anyukától, nagyitól vagy a szomszéd nénitől, esetleg a 120 kilós Gizikétől, akkor van egy rossz hírem...

A nők nagyon kevés férfit tartanak helyesnek, de rájuk viszont eszméletlenül nyomulnak. Már egészen általános iskolától kezdve. Ha az lennél, tudnád. Kivéve, ha full autista vagy.

2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyes jelentése fiúknál ugyan az mint az aranyos a lányoknál. Vidám, kedves, mosolygós, de.....inkább nem szeretném közelebbről megismerni.
2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerencsétlen Down-szindrómás is lehet helyes, aranyos de azért egyáltalán nem jönnék össze vele.
2019. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy rossz képeket csinálsz magadról vagy ahogy előttem is írták, nincs jó fényképarcod. Van jópár ilyen ismerősöm, aki élőben jól néz ki, viszont rettenet előnytelen képeket tud készíteni magáról. Tindernél ez nagyon nagy hátrány.
2019. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#4

Nyilván a rokonok is mondják, anyám és apám pl nagyon jóképűnek tart, de az ő véleményüket teljesen figyelmen kívül hagyom igazából.

Nem is a rokonok mondják, hanem pl olyan lányok, akikkel korábban ismerkedtem. Egy ismeretlen társaságban is mondták már.

Egyébként sose tetszettem annak, aki nekem igen. Oviban és általános iskolában is más tetszett annak, aki nekem tetszett.

2019. okt. 15. 13:26
 9/21 A kérdező kommentje:

#7

Mint mondtam, nekem nagyon jó képeim vannak.

2019. okt. 15. 13:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

> Egyébként sose tetszettem annak, aki nekem igen. Oviban és általános iskolában is más tetszett annak, aki nekem tetszett.

Ez a kulcsmondat. Tökéletesen indifferens, hogy akinek nem tetszel, aszerint hogy nézel ki. A verdikt: nem vagy helyes.

2019. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!