Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az vagy hogy egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az vagy hogy egy 28 éves férfitól már elvárják a nők hogy saját lakása legyen, autója, stabil jól fizető munkája?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Van aki elvárja van aki nem de inkább mondjuk egy 35 évestől
2019. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Senki nem várja el a saját lakást, csak a gold diggerek. Au autó hasznos, de Budapesten belül nem feltétlenül kell. És nem, tök sokszor hallom, hogy konkrétan a nő tartotta el a semmirekellő férfit. Mondjuk ahhoz baromi jóképűnek kell lenni...
2019. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem 28 évesen van saját lakásom és autóm, és nincs nőm. Egy csinos kolléganőm meg a szülei lakásában ingyenélteti a barátját évek óta.

Nekem maximum valami elhízott igénytelen nő jutna (maximum ők érdeklődnének Tinderen), olyan meg nem kell.

2019. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Rockarc ***** válasza:
100%

Csak az buta luzerektol varjak el, hogy valami hasznuk is legyen a kapcsolatbol. Ha se eszed, se penzed, se ferfias kinezeted nincs, akkor mit akarjon toled egy no? Legalabb az egyikkel rendelkezned kene. Mondjuk az behatarolja, hogy ki mire mozdul, tehat olyan nod lesz, amit meg tudsz szerezni magadnak.


43F

2019. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, elvártam, hogy a másik akarjon valamit az életben, együtt el is értük, 27 éves korunkban lett már saját lakásunk, autónk.
2019. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem ertem, utolso valaszolo, hogy mierr a haszonleses lenne a motivaciom, ha elvarom egy ferfitol, hogy legyen biztos es stabil egzisztenciaja? Es itt most nem arra gondolok, hogy a legujabb Mercedese legyen vagy egy hatalmas haza, de azert a nincstelen munkanelkuli es a milliardos kozott is vannak szintek.

A kerdesre valaszolva, en igenis elvarom, ahogy magamtol is.

2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bocsanat, a 4-es valaszolohoz szoltam.
2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez így ilyen formában kisarkított és túlzás, de igen azért elvárom, hogy 30 körül már tegyen le valamit az asztalra. Ugyan így elvárom ezt magamtól is. Én sem értem mi abban a probléma, ha egy 30 körüli emberrel szemben elvárás az, hogy ne minimálbéren tengődjön anyukával egy másfél szobás lakásban.

A lakás, autó annyira nem érdekel. Az albi bőven jó legalább nem jelent nagy kötöttséget, autóm meg van. De a stabil, nem éhbérért folytatott munkát igen is elvárom. Ne mondja már nekem senki, hogy 8-10 év alatt amióta dolgozik nem tudott odáig eljutni, hogy kihozzon valamit az életéből. Hogy kellene egy olyan férfival tervezni mondjuk családot aki semmit nem tud felmutatni?

2019. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Balázs.

Ez a normális ember.

Ezen csak a mai kisfiúk akadnak fent,akik el vannak a langyosba.

Konkrétan a lányok előbb építenek sokszor karriert mint a ,,palik", kocsit vesznek,tervekről,célokról beszélnek,külön laknak(nem kell saját lakàsod legyen de külön KELL lakj nem szobatársakkal,mert senki nem kíváncsi más fingjára,meg nem tudja magát elengedni a csaj ha èrted mire célzok).


Csak az a baj a mai magyar paliknál valami csúszik komolyan mondom,leragadnak nem akarnak karriert,el vannak maguknak,nincs cél ambíció,jó ahogy van.

Semmi terv mint amit egy nőtől hallok ezt és ezt akarom,utazás.

Pl egyik ismim pali meg a vele egykorú csaj.

Na a csaj már vezető,céges kocsi benzinkártya a srác meg gagyi irodai pozíció.

Ez kva gáz sőt nagyon szerintem.

Törekedni kell meg iparkodni ezért vagyunk férfiak.


Egyik ismim két diplomás,egyik mérnöki.

Szobát bérel lassan 40 évesen szerinted mennyire kelendő a csajoknál?

Ahogy gondolod 2.randira nem mennek el amit meg is értek szánalmas ez a dolog.

2019. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Rockarc ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra, Balazskanak valaszoltam, az o ertelmi szintjehe igazitottam a valaszt. Ha a penzevel akar csajozni, akkor olyanokat fog talalni, akik a penzere utaznak, ez volt a mondanivalom. De penze sincs, meg semmmi masa sem.


43F

2019. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!