Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal miért nincs probléma ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal miért nincs probléma ha a nő takarító vagy árufeltöltő, ellenkező esetben viszont ha a pasi végez ilyen munkát egyből mondják a nők hogy milyen lúzer és nem lehet rá alapozni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj erről az érintett férfitársaidtól.
2019. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Tehetek én róla, hogy van pár marha férfi, aki a p.nájáért is eltartana egy nőt, értelemszerűen az sem zavarja, ha valami alja munkát végez?


Őszintén, fogalmam sincs, miért ilyenek a férfiak, hogy ennyire képesek leadni a szintet, mindenesetre nekik is megvan a lehetőségük azt várni, amit nyújtani képesek (és lesz is rá jelentkező idővel). Ehelyett azt látom, hogy egy szép külsőn kívül semmi elvárást nem támasztanak. Esetleg azt, hogy az ember mossa a szaros gatyájukat, de azt úgyis a mosógép fogja. Nem tudom, miért teszik ezt, én mindenesetre következetesen várok el dolgokat és ha nekem vannak céljaim és elkezdtem időben építeni az életem, ezt fordítva is el fogom várni. Akkor is, ha pár balek miatt azt is megehettem volna, hogy a magam felé állított elvárások helyett hátradőlök, szétteszem és hagyom, hogy pénzeljenek.



Az nem esik le, hogy egyes nőknek egyes férfiak miatt van ennyi "igazságtalan" lehetősége?

2019. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Ne a nők hibája legyen már, hogy néhány férfi ennyire igénytelen párválasztási szempontból és kicsit se érdekli őket, hogy az aktuális pna egy kiló kenyeret nem vesz a közösbe.
2019. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert a női-férfi egyenjogúság kimerül abban, hogy ugyanannyi nő legyen a jól fizető zsíros állásokban, mint férfi. Azért még nem harcolt senki, hogy a szoláriumok recepcióján is ugyanannyi férfi üljön, mint csaj. Kb. ezért tesókám ;)
2019. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Párom árufeltöltő, délutános műszakban többet keres, mint én diplomás közalkalmazottként.


Egyéb probléma kedves kérdező?

2019. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen férfi sincs a környezetemben, akinek takarítónő barátnője lenne. De ha egy tanult, jól kereső, intelligens férfi beéri egy takarítónővel, az az ő baja, nem az enyém.
2019. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem szeretem, hogy lenézik ezeket az embereket, és ezt sugallja az itteniek válasza is.


Azok is emberek, ők is dolgoznak.


Hová az ansátokba mennétek vásárolni ha nem lennének ilyen munkások.


A gazdag pics**átokat mivel mosnátok ki ha az a szerencsétlen munkás nem szerelné meg a vezetékeket.... Gonlndolkozzunk már mielőtt lenézünk valakit.

2019. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ki a fene mondta neked, hogy nőknél ez nem probléma?

Személy szerint nem vállalnék be ilyen munkákat, régebben egyszer fordult elő egy időszakban, hogy nehezen sikerült munkát találnom, kétségbeesetten arra gondoltam, hogy takarítói állást vállalok be, anyúm elsírta magát ezen, én is nagyon gáznak tartottam az ötletet utána és mást kerestem, szerencsére akadt jobb.

Az meg nem foglalkoztat, hogy szerinted, vagy más pasik szerint nem probléma egy nőnél, az a te véleményed.

2019. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyenek miatt undorodom meg az emberektől.


Az utolsóval értek egyet, ők is emberek.

2019. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

7: hova?

Takarítani magam is tudok. Az önkiszolgáló kasszát is szívesebben használom. Ha rajtam múlna, bemennék a raktárba és kivenném a dobozból azt, amit targoncával odahordtak. Viszont mivel a polcon van, onnan veszem le, vagy megrendelem online és megvárom, hogy kihozza nekem a futár.


Az megvan, hogy a "szakmáitoknak" 5-10 évet adok nagyjából és automatizálva lesznek? Köszönjük, boldogulunk nélkületek is. Nem kell az önfeláldozás, mentetek volna tanulni. Még ha egy egészségügyis magyarázna, azt megértem. De ezt?...

2019. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!