Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok ezekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy vagytok ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Páromnak vannak női kollégái, sokat vannak a munkából kifolyólag együtt, vannak céges bulik is mint mindenhol, programok stb...

Azt vettem magamon észre, hogy picit féltékeny vagyok, és félek hogy elszeretik tőlem.


Ti nem szoktatok így lenni vele?


2019. okt. 15. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem = megbízom benne és nem vagyok féltékeny. Se a kolléganőire, se a női barátaira, se azokra a nőkre akikkel valami kapcsán megismerkedik a hétköznapokban. Nem adott okot arra hogy kételkedjek benne és nincs önbizalomhiányom ami miatt nekiállnék baromságokon kombinálni.
2019. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Elszeretik? Akk foglalkozz azzal h tőled kapja a legtöbb szeretetet :)
2019. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy multinál középvezető. 32 nő van rajta kívül az irodában és 2 férfi. Havi 1 hetet külföldön van, meetingel, gyárat látogat, stb. 15 éve vagyunk együtt, sosem ingott meg a bizalmam benne.
2019. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsoltmester ***** válasza:
31%

"Szeretem = megbízom benne és nem vagyok féltékeny."


Hát te nem kicsit vagy eltévedve a fogalmakkal. Aki nem féltékeny az nem szeret, A bizalmat meg ki kell érdemelni, az nem csak úgy van.

2019. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te ismered őt. Ha ő az a típus, aki a pultostól az asszisztensig mindenkivel jópofizik, aztán jelölgeti őket a neten, akkor nyilván van okod félni. Ha nem ilyen, akkor nincs.
2019. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azt hiszem igaz, így kéne felfognom mint nektek, szörnyen irigylem hogy ennyire nem megy elsőre nekem.

Nincs annyi önbizalom, pedig tudom hogy nincs okom félni

2019. okt. 15. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

4-es nem én vagyok eltévedve, ne keverd a féltékenységet a féltéssel. Aki szeret, az félt, igen, de nem féltékeny. A féltékenység amennyiben nincs konkrét oka kizárólag az egyén szegénységi bizonyítványa, a saját egójának a nyomora, önbizalomhiány, önértékelési problémák, megfelelési kényszer, elcseszett kötődés, ezer oka van, de az az ok NEM szeretet.

A bizalomnak az ismerkedéskor kell kialakulnia és ha valakit nem tartok elég egyenes jellemnek, azzal alapból össze se jövök, ennyire baromi egyszerű. Ha pedig valakivel összejövök, mert már ismerem annyira, hogy beleszeressek, akkor megadom neki a teljes bizalmat és ezt fordítva is elvárom. Ezt a bizalmat addig feltétel nélkül megkapja, amíg nem él vissza vele.

2019. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsoltmester ***** válasza:

Szerintem meg mindenkiben van féltékenység ezt nem én találtam ki és a szerelemmel együtt jár.


"Ha pedig valakivel összejövök, mert már ismerem annyira, hogy beleszeressek, akkor megadom neki a teljes bizalmat és ezt fordítva is elvárom."


Hát persze :D Nem baj hogy hónapokba meg évekbe telik míg valakit igazán megismersz és nincs 100% ban egyenes ember a Földön. De neked nyilván sikerült és sosem csalódtál meg sosem küzdöttél valódi érzésekkel. Egy robot vagy...

2019. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kicsit mindenkinek igaza van, viszont főleg azoknak akik írják hogy, jár a teljes bizalom elsőre.

Én magam is olyan ember vagyok, aki nem tudna felrelépni, bántó a másikról ezt feltételezni.

2019. okt. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!