Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igy van ez, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igy van ez, és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Sosem fog velem lefeküdni egy lány ha azt mondja rám hogy aranyos,megbizható?
2019. okt. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyisnem.
2019. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de kérdés milyen kontextusba mondta, mert ilyeneket akkor szoktak mondani, ha a barátzónába akarják rakni a pasast.
2019. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
2: Mert a barátzónából választunk párt! Idegen férfit nem választunk, csak barátot!
2019. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én végül hozzá is mentem...

De évekig csak barátként kezeltem

2019. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3# Igen, a 22 darab sorban álló jelentkező közül. :D
2019. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Ezek az emberek nem jelentkezők.:) Jellemzően azért barátkoznak velem, mert a barátaim akarnak lenni, nem a szerelmeim. Szóval fel kell kötnöm a gatyám, ha valamelyikből szeretőt akarok csinálni!:)
2019. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lányként jelen esetben egy adott srácra mondanám ezeket és ha most csöngetne,egyből az ágyamba vinném.:D
2019. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!