Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Élnétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Élnétek ebben a formában kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A férfi minden tekintetben hozza azt, amit kell.

Jóképű, vonzó, gazdag, sportos, intelligens, figyelmes etc., viszont aszexuális.

Cserébe viszont engedi, hogy mással éljetek meg a szexualitást.


2019. okt. 16. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Bele se mennék ilyen kapcsolatba
2019. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
ha szeretnem a pasit miert ne? akar cuckold kapcsolat is lehetne :) nem azt mondom h erre utazom, de siman el tudom kepzelni, h mukodhet.
2019. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon fontos szamomra a szexualitás, es a párommal szeretnem megelni, akit szeretek.
2019. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha te vagy az keress egy aszex partnert szerintem
2019. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem mennék bele. Nem a legfontosabb a szex, de fontos és a párommal akarom megélni nem mással. Aszex férfiként keress aszex nőt, van belőlük egy csomó.
2019. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 16. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
#2 Te pont akkor szereted a párodat, ha másokkal szexelsz?
2019. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
nem, nem akkor szeretem. egyszeruen mar rajottem hogy nem szoritom magam keretek koze, mert rettentoen befolyasolja, hogy milyen a kapcsolat az, hogy kivel vagyok. teljes monogamiara is kepes vagyok, de egy olyan partner mellett aki nyitott nekem nem gond, ha a srac biszex, vagy ha erre izgul pl, hogy en massal vagyok. es ha evtizedekben gondolkozunk alszentseg azt állítani, hogy te sose fogsz megkivanni mast, maximum ha a párodnak ez nem tema akkor visszafogod magad, mert nem vagy allat. de ha nem zavarja, netan egyenesen elvezi? akkor miert kene azt mondanom hogy nem elvezem ki ennek a szexi izmos pasinak a farkat?:D ettol meg nem lesz semmi, ugyanugy a parom szeretem, azert, amilyen ember. es ha epp olyanba szeretek bele, akkor nyilvan meg sem emlitem h lattam ma egy szexi csavot akinek amugy beleulnek a farkaba... mint minden no. mmint h nem beszeltek rola. attol meg az erzes ott van. csak beindul az alszentkedes ilyenkor.
2019. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Miért ne?

2019. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Köszönöm a választ.
2019. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!