Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Donteshelyzetbe hozni a nos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donteshelyzetbe hozni a nos szeretom? Normalis, ha nem kerem arra, hogy miattam rugja fel az egesz eletet?

Figyelt kérdés

Belekerultem egy ilyen helyzetbe sajnos..egymasba szerettunk.

En ugy erzem, hogy nincs jogom valasztas ele tenni. En nem versenyezhetek a felesegevel es a 15 evvel amit egyutt toltottek, na meg persze a gyerekekkel..nem is akarok es nem is tudok versenyezni. Pedig nagyon szeretem ot. Egyszeruen ugy erzem, hogy nem tehetjuk ezt azzal a novel aki gyerekeket szult neki es vele toltotte fel eletet..

a szeretom is azt mondta mindig, hogy nem tudna lepni..sosem hitegetett, sosem mondta, hogy elvalik miattam, de mostanaban parszor megjegyzest tett arra vonatkozoan hogy en nem allitom donteshelyzet ele..nem ertem miert roja fel ezt nekem amikor egyertelmu, hogy nem szabad engem valasztania..en mindig probalom lebeszelni magamrol/rolunk mert tudom, hogy a gyerekei nelkul nem lenne boldog..valahogy probalok szakitani is, de nem megy. Hogy tudjam dontesre kenyszeriteni ugy, hogy egyszeruen nem gondolom ugy, hogy engem kellene valasszon ? Ha nem kenyszeritem dontesre sosem lesz vege szerintetek?


2019. okt. 16. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kilépsz az életéből, így nem állítod döntés elé és nem teszel fel utána ilyen kérdéseket sem.
2019. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elárulod egyáltalán miről beszélsz? Milyen döntéshelyzetet akarsz?

Te csak egy pótlék vagy. Egy szerető.

Egy használati tárgy, akit ha úgy hozza kedve megdughat.

Nem fogja otthagyni a családot miattad.

Ennek fuss neki újra.

2019. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog tényleg választani de neki csak egy dugásra kellesz
2019. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Belemész egy szeretői viszonyba, mint egy utolsó primitív ösztönlény lotyó, aztán csodálkozol, hogy szenvedsz, annyira tipikus :D Ő megmondta, hogy nem fog miattad elválni, milyen döntéshelyzetről beszélsz te szerencsétlen? Itt csak annyi az egész, hogy rád hárítja a felelősséget a gyávaságáért, mert még nálad is nagyobb szardarab, nem kell túlmagyarázni.
2019. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem akar téged választani, csak azt akarja, hogy teperj érte. Legyezgetné a hiúságát, hogy nem csak két nőt tart, hanem még küzdenél is érte.
2019. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, neked van családod?
2019. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5- nél a pont.

Azt akarja, hogy teperj érte.

Nem csak tali,és szét teszed a lábad.

2019. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem kényszerít senki, hogy rendszeresen aláfeküdj.
2019. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Ahhoz kepest, hogy nem akarod megbantani sem ot, sem a feleseget, se a gyerekeit, ahhoz kepest mar csak egy lebukasra vagytok, hogy egy csomo ember eletet tonkretedd, mert viszket a lyukad. Elbirja majd a lelkecsked, ha utcara kerul a szeretod, ott marad a megtort, megcsalt feleseg meg a siro gyerekek? Elgondolkoztal, hogy milyen kovetkezmenyei lehetnek a te hancurozasodnak, vagy sz@@rni bele, nem erdekel?


43F

2019. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek olyan nőt aki miatt elhagyta a hapsi a feleséget meg a két kis gyereket. Az a nő is jól alszik esténként szóval van esélyed
2019. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!