Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtok képzelni romantikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtok képzelni romantikusabbat annál, mint hogy a Cigarettes After Sex Sweet című dalára szeretkeztek egy művészlánnyal, akibe kölcsönösen, első látásra, egy vonaton lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket! :)
2019. okt. 16. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még az is jobb volt, mikor a margitszigeti gerillamedencében nudiztunk a párommal az első randink egyikén, miután a nagyréten fetrengve megittunk két üveg bort a csillagok alatt (és szarrácsíptek a szúnyogok).


Nem tudom, mi a romantika, nem vagyok művészlány.:)

2019. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az alapszituáció kiváló, bolondítsuk meg annyival, hogy a lány festő, és a tetőtéri műtermében szeretkezünk, a padlón, az összes festéket kiborítjuk és ebben hempergünk, majd az aktus végén a lány ráfekszik egy előre odakészített, földre fektetett, óriási festővászonra, ezzel elkészítve egy csodás absztrakt expresszionista képet, amit aztán eladunk egy pimaszul gazdag amerikai műgyűjtőnek, ésa pénzből boldogan élünk, amíg meg nem halunk
2019. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vonatos első látásra szerelem dolgot önmagában még romantikusnak tartom, pláne ha nem is változik a dolog és nem csalódással végződik a dolog, amiről elsőre azt gondoltuk, hogy olyan tökéletes lehet.


Azonkívül kit érdekel, hogy arra a számra szexeltetek, vagy az hogy "művészlány", nem értem.. A művész fogalmat pejoratív értelemben is lehet használni, sokan csak annak képzelik magukat.


Számomra romantikusabb, pl. amikor az egyik közeli ismerősöm megismerkedett a jövendőbelijével előzőleg, akkor még nem jöttek össze, majd a világ másik részén találkoztak újra (az ismerősöm egy másik kontinensre ment tanulni), akkor jöttek rá, hogy szeretik egymást, aztán rengeteget utaztak, hogy lássák egymást mielőtt összeköltöztek volna. Ezek a sorsszerű dolgok romantikusak szerintem.


Személy szerint úgy gondolom, hogy nem attól lesz romantikus egy randi, hogy milyen filmet nézet meg velem a randi partnerem, vagy milyen zenét hallgatunk.

pl. Vannak kissé negatív emlékeim arról, hogy valaki nagyon "romantikus" akart lenni s kilátónál voltunk, hogy nézegessük a csillagokat s a városfényeket, mégis hiányzott az egészből a spiritusz. Zenével is így van, ha alapból nincs meg valakivel kellően az érzés, akkor nem lesz érzelemdúsabb.

Inkább maga a szeretkezés romantikus, ha jól "összeillünk" az ágyban és szerelemből történik.

2019. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes, zseniális ötlet, így legyen!
2019. okt. 16. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nő vagyok, úgyhogy el tudok. :D
2020. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!