Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek de az exemnek is Van párja és mondtam neki hogy legyen boldog vele meg szeressétek egymást minden és hagyjon engemet erre azt mondja hogy nem akarja aztat hogy ne beszélgessek vele mert akkor kárt csinál magába mert még mindig érez irántam

2019. okt. 17. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbaanod mit csinaataa,

Bőghetsz anyádéknak

Hogy Csengő Zolival megcsaltaa

2019. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztat... Fúvazze
2019. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem
2019. okt. 17. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a véleményem, hogy ostoba vagy, mint a föld.
2019. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem komoly kérdés. 😂

Ha mégis, Akkor szimplán engedd el.

2019. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy exed manipulatív, te pedig buta vagy, ha bedőlsz neki. Ha jót akarsz magadnak, tiltod, törlöd, éled az életed, és nem foglalkozol az övével.
2019. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!