Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémák adódhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák adódhatnak egy 22 éves nő és egy 35 éves férfi kapcsolatában a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

9 évvel idősebb barátom már volt, ott teljesen jól megértettük egymást nem is nagyon veszekedtünk, nem a korunk miatt lett vége.

Azonban most egy nála is idősebb férfi tetszik, kicsit aggódom, hogy ez már túl sok, de mégis rá vágyok. Tudom, hogy szeretne majd gyereket, de mire odaérne a kapcsolatunk, szerintem már én is készen fogok rá állni. Dolgozom is, úgyhogy nem "kell eltartani", hasonló a gondolkodásunk. Milyen probléma adódhatna? Nagyon fiatalos, meg is lepődtem mikor mondta, hogy ennyi idős.


2019. okt. 17. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
aztaaa,mer az a 4 év kur.a sokat számit,rengeteg:D.ne legyél idióta kérdező:)
2019. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Így igazából semmilyen. Ha működött 9 évvel akkor 13 évvel is fog, nyilván sokkal érettebb vagy a korodnál.

A gyerek kérdés fontos mert nagyon sok 30 feletti férfi megkattan és tök felelőtlenül egy pár hónapos kapcsolatba akar gyereket vállalni. Tök mindegy, hogy kivel csak legyen. Ezt mindenképpen át kell beszélni, mindenképpen bizonyosodj meg róla, hogy valóban felelősségteljes és nem egy 1-2 éves járogatásba akar gyereket vállalni. Nyilván a te részedről is változhat ez, ha nagyon beindul a karriered azt nem fogod otthagyni 25-26 évesen hogy gyereket szülj. Most talán úgy gondolod, hogy készen állsz majd rá pár éven belül de ha felfelé ível a pályád azt nem fogod feladni és nem is szabad.

Nyilván lehet ezen kívül ezer megy egy probléma de az már nem az életkorotokból fog adódni.

2019. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
tengernyi probléma lehet,főleg a + 4 év miatt:XD
2019. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tartja magát.
2019. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lett vége az előzővel?
2019. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, ahogy nem is. Ezt furán fogalmaztam meg, de így van. Sokan a korra asszociálnak, hogy kicsit más időben nőttek fel, más értékrendjük van. De ez sem biztos és különböző témáknál jöhet elő. Lehet, hogy mondjuk a nő szereti a "derekas" nadrágot, ami mondjuk a férfinak fura, mert az ő korosztálya annyira nem hordja. Ez kiváltképpen ökör példa volt, de hasonlóan képzeld el. Lehet, hogy tökre kijönnek, nem okoz semmi problémát a korkülönbség, mert az idősebb fél fiatalosabb felfogású, persze a korához képest, egy 35 éves azért nem idős. Vagy a fiatalabbnak van érettebb felfogása/stílusa.

Bár szerintem, ha felhozom a saját példámat, az lehet, hogy tisztábban kiadja a dolgokat, itt konkrétan téma lesz pár dolog. A volt párom és köztem 15 év volt. Ő elég fiatalos felfogású volt, jobban elnézett nekem dolgokat. Az viszont jelen volt, hogy nem egyenrangúként kezelt, hanem kicsit butácskának vélt a korom miatt. (Tény és való, hogy nem én vagyok az emberiség esze, de azért láthatóan kevesebbszer adott a véleményemre csupán ebből kifolyólag.) Tehát ez megtörténhet, bár normál esetben nem kéne, szerintem. Ami érdekes volt, hogy ő volt a bulizósabb, én nem, ment volna sokszor, én nem nagyon akartam, felőlem aztán mehetett, de nélkülem nem akart. Na ez mondjuk fordított esetben gyakoribb. Aztán a végére a csattanó, a gyerek. Gyerekkorom óta nem bírom a nálam fiatalabbakat. Ez főként kamaszokra és kisgyerekekre igaz. Ezt ő pontosan tudta, de nem igazán fogadta el, hogy én ténylegesen nem szeretem őket és a végén már láttam, hogy próbál imponálni, megfog egy kisgyereket, bazsalyog nekem. Ő szeretett volna, de én ugye túl fiatal is voltam egyrészt, másrészt pedig a fentebb említett probléma állt fenn. Tehát a gyerekkérdés akkor is necces, ha te is szeretnél. Mert mondjuk te csak 8 év múlva akarsz, ő meg 2-3 éven belül. Ez könnyen konfliktushelyzetet alakíthat ki. Persze ez nem törvényszerű.

2019. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ertem.

A masodik hozzaszolo szerint a kilenc evvel idosebbel mukodott, tehat ezzel is fog.

Megkerdezhetem, h mi alapozza megallapitast h mukodott, ha eccer vege lett?

2019. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 Egyrészt nem csak az a működőképes ami örökké tart. Másrészt pedig a kérdező maga írta, hogy nem az életkorukból adódó probléma miatt lett vége. Tehát ebből azért lehet feltételezni, hogy a kérdező bőven elég érett ahhoz, hogy azonos szinten legyen valakivel aki tizen évvel idősebb nála. Ha csak életkori alapon nézzük a dolgot akkor valószínűleg ha mással aki hasonló korú mint a mostani párja működött akkor vele is fog. 4 év alatt nem "öregszik" annyit az ember.
2019. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zsoltmester ***** válasza:
Egyrészt nem értem hogy milyen négy évről beszéltek. 22 és 35 között 13 év van. Totális hülyeség arra alapozni, hogy az előző pasival működött vagy nem.Egyébként egyértelmű, hogy nem működött hiszen vége lett. Ugyanolyan sok probléma adódhat mint bármelyik más kapcsolatban, csak van legalább ötven ami a korkülönbségből fog adódni. Például az, hogy egy 32 éves nő nem fog egy közel 50 éves pasival szerencsétlenkedi. Egyébként ami működik az sok évig tart, mondjuk évtizedekig, épp ezért működik, ami ideig óráig működik az nem működik. És ne nevezzünk minden kósza kufircot kapcsolatnak, ha szabad kérnem.
2019. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

"Például az, hogy egy 32 éves nő nem fog egy közel 50 éves pasival szerencsétlenkedi."

30 éves nő vagyok, több mint 10 éve "szerencsétlenkedem" egy mára közel 50 éves pasival. Köszönjük szépen jól megvagyunk, nem kellene ennyire korlátoltnak lenni.

2019. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!