Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti nagybetűs NŐnek érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti nagybetűs NŐnek érzitek magatokat, ha hosszabb ideje nem volt nagybetűs FÉRFI az életetekben?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 1 éve nem volt kapcsolatom férfivel. Persze éltem ebben az 1 évben, magamra koncentráltam, barátaimmal és családommal voltam, egyetemet végeztem, néha dolgoztam, és a hobbimmal is foglalkoztam. Alapvetően hálás voltam a körülményeimért, igyekeztem minden napot hasznosan és szeretetben tölteni.


De... Kezdem azt érezni, hogy hiányzik egy Férfi az életemből. Mindent a mélységekig élek meg, így egy felületes szexkapcsolat vagy egyéjszakás nem nekem való. Úgy érzem, hogy bár minden nagyokos azt mondja, hogy ne egy másik embertől legyél teljes, ne egy másik ember határozza meg az önképed...stb, csak azt nem veszik figyelembe, hogy minden ember más, nem lehet kollektíve mindenkire ráhúzni, hogy pl érezd magad nőnek egyedül is. Értem persze a gondolat logikáját, nyilván szükség nincs a túléléshez egy másik emberre, ezzel szemben társas lények vagyunk. Azt is értem, hogy nem minden nőnek elsődleges a nőiessége és annak megélése vagy a szexualitása, és ezzel semmi baj nincs! Én viszont igénylem a szexualitást és a nőiesség megélését is.


Ti hogy vagytok ezzel? Hogy lehet pótolni egy férfi érintését, tekintetét, védelmezését, az intimitást, a szexualitást ha egyszer nekem ez fontos? Hogy lehet pótolni amikor egy férfi közel húz magához, ledob az ágyra, megszorítja a csipőd, megsimogatja az arcod, alvás előtt átkarol, kimondja hogy "kíván" vagy hogy "szeret"? Hiszen az ilyesmit egy barát vagy a család nem pótolhatja... Pedig nem vagyok egy gyenge nő, megvannak a saját gondolataim, a saját véleményem, meg tudok élni egyedül, meg tudom védeni magam, foglalkozom a barátaimmal és a családommal, és mindennél jobban szeretem is őket... DE ha hosszabb ideig nincs férfi az életemben, akkor ezen kvalitásaim ellenére sem érzem magam nagybetűs NŐnek, aki csábíthat, gondoskodhat, szerethet, akit randira hívnak, akit csodálnak és viszont csodál, akit egy FÉRFI NŐKÉNT kezel.


Szóval tényleg aszerint kéne élni, hogy én egyedül is legyek NŐ? De hogyan, ha azt a nőiességet, amit egy férfi képes adni, azt hosszútávon nem pótolja semmi??

Ui.: azzal viszont egyetértek, hogy szinglinek lenni fényévekkel jobb, mint egy rossz kapcsolatban.



2019. okt. 20. 19:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%

"..csak azt nem veszik figyelembe, hogy minden ember más, nem lehet kollektíve mindenkire ráhúzni, hogy pl érezd magad nőnek egyedül is. "


"De hogyan, ha azt a nőiességet, amit egy férfi képes adni, azt hosszútávon nem pótolja semmi"


Ne mondj ellent magadnak ez az egyik, mert nem mindenki gondolja ugy,hogy ezt pl.potolni kellene barhogy is.

masik:


En anelkul is nonek erzem magam, es nem egy ferfitol varom ezt el,hanem sajat magamtol.

2019. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szerintem elég jól kifejtettem, hogy számomra nem pótolja semmi. Örülök, ha számodra igen. Mint írtam, vannak nők akiknek ez kevésbé fontos (és ezzel ugyanúgy semmi baj), és mint írtam, én nem tartozom ide (amivel szintén semmi baj).
2019. okt. 20. 19:47
 3/34 anonim ***** válasza:
38%
De most megis mit varsz, ha csak egy pasi tudja potolni ezt szamodra illetve megadni az erzest, akkor pasizz be :D erre mas megoldas nincsen.
2019. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit. Talán csak olyan nők válaszát, akik hasonlóképp éreznek. Hiszen mindenhonnan az jön, hogy azzal baj van, akinek hiányzik egy másik ember. Szerintem nincs vele baj, hiszen különbözőek vagyunk. Kíváncsi lettem volna, hogy érez-e még így valaki.
2019. okt. 20. 19:53
 5/34 A kérdező kommentje:
És arra szerettem volna kilyukadni, hogy számomra több - említett - dolog van, amit önmagamnak nem tudok megadni, így a nőiességem sem tud szárnyalni (pl attól, hogy maszturbálok, a szexualitásomat nem élem meg, amihez részemről hozzá tartozik, hogy a másiknak is jót tegyek / illetve magamnak nem tudok pillangókat és izgalmat okozni ha kimondom magamnak, hogy "kívánlak" 😂 kicsit szürreális is lenne...)
2019. okt. 20. 19:58
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Külső megerősítéstől függsz. Ez egy eléggé kezdetleges személyiségfejlődési szint, csak szólok, kérdező.
2019. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

25 èves vagyok ès 3 ève nem volt semmilyen fèrfi az èletemben

(szexkapcsolat lehetett volna de az ilyenekbe èn nem megyek bele)


Előtte viszont volt egy hosszú kapcsolatom ami nagyon komoly volt a kezem is megkèrte. Sajnos ennek ellenère vège lett mára teljesen túllèptem rajta ès igen hiányzik a nagybetűs fèrfi. De úgy vagyok vele majd jön ha jönnie kell èn hiába vágyom rá sajnos ez nem így működik türelmesen várj te is fiatal vagy mèg.

2019. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

Köszönöm a választ! Persze nem is erőltetném, mint írtam szükségem nincs rá, hiszen mindenem megvan az életben, amiért hálás lehetek, egyszerűen hiányoznak a leírt érzések és élethelyzetek. Én is várok arra, akivel ezeket megélhetem majd :)


Sok sikert kívánok neked!

2019. okt. 20. 20:14
 9/34 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a nőiességem megélése nem függ attól, ki akar megbszni. Soha életemben nem éreztem magam jobban, vagy kevésbé nőnek. Nő vagyok, 100%-ig. Nem lehetek se 99, se 101.
2019. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Látom lejött a kérdés lényege 9-es! Örülök, hogy hozzájárulhattam a napi feszültséged levezetéséhez, és kiadhattad magadból a kérdésemre adott kulturált válaszodban! Gyere vissza holnap is😊
2019. okt. 20. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!