Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha a barátnőm néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha a barátnőm néha tesz fel magáról képet facebookra vagy instagramra?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt.

Engem sose zavart, hogy akármelyik párom képet töltött fel magáról valahova.

De az egyik barátom a fülembe ültette a bogarat.

A barátnőm tegnap este insta storyba rakott fel magáról képet.

Igazából semmi olyan nincs benne, egy ilyen ördögszarvas snapchat filtert tett rá, szexin mosolyog rajta, és ezt tette ki magáról. Cici nincs kint, meg yemmi ilyesmi.

Barátom azzal ültette a fülembe a bogarat, hogy ha valaki kapcsolatban vagyok, akkor nem teszek fel magamról képeket. Legalábbis ilyen szexin mosolygós képeket nem.


Szerintetek?



2019. okt. 22. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, higy nem. Sőt, az utcára se mehet ki a no olyankor, nehogy másik pasi is lássa
2019. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem a célzást! :P Engem speciel ezek nem is zavartak.

Csak a fülembe ültették a rohadt bogarat.

2019. okt. 22. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a popó magazinba rak képeket, az lesz a baj.
2019. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hány évesek vagytok?
2019. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Én szoktam kitenni mindenféle képeket, ha van pasim, ha nincs. Nem pasizni szeretne vele, egyszerűen csak miért ne alapon. Jó kép, tetszik rajta magának, poénosnak gondolja a filtert.

Én azt gondolom, hogy ezt engedd el. A haverod pedig nőjön fel.

2019. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Eleve baj, ha egy lány fent van instagramon. Ott csak magamutogató ribizlik vannak.
2019. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Mi az már, hogy "szexin mosolygós"?xD


Engem max. az idegesítene, ha valaki magamutogató képeket tenne ki (és nem csak párkapcsolatban, hanem úgy általában), de egy sima mosolygós szelfiben tényleg nincs semmi kifogásolható.


Nem is értem az ilyent őszinténxD Nekem is vannak képeim, de sosem mutogatom magam, távol áll tőlem miniszoknya meg ilyesmi. Mégis előfordult, hogy valaki olyan megjegyzéseket tett rám, hogy "szexi" vagyok, de az ilyent röhejesnek tartom, hogy épp nekem mond ilyet valami, miközben nem célom, hogy szexinek tűnjek képeken. Miért nem a sok dekoltázsos macának osztogatja az ilyen bókokat.

2019. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem a tini parkapcsolatok kategória!
2019. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerűen csak lány, szeretnek maguknak, meg másoknak tetszeni, alapvetően beléjük van kódolva a szépérzet, a tetszeni vágyás főleg fiatalon. Elsőszamú ösztön kB., mint a férfiaknak a pavaskodas, barátnő mellett is szeretünk arcoskodni, menozni akkor is ha már nincs rá szükség, mert becserkesztuk akit szeretünk, hiába nem kell más, ösztön ennyi.
2019. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Húzz a fejére zacskót, oszt jónapot.
2019. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!