Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége jelenleg tényleg azt tartják ideálisnak, ha egy hapi szakállas, szétgyúrt (nem sportos, hanem már fehérjét inhalál levegő helyett) és new wave értelemben "elegánsan" öltözködik?

Figyelt kérdés

Ja, ki ne maradjon az anyagi atomháttér.

A new wave elegáns alatt azt értem, hogy tökmindegy, hogy nem összeillő ruhákat felveszek, csak a lényeg, hogy rikítson és a feszülő szívószál gatyát stb.



2019. okt. 29. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Utálom a szakállat. 36/n
2019. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*többségében (elírtam)
2019. okt. 29. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Amit leírtál, az egy buzeránsra hajaz nálam.


A szakállat nem szeretem.

Egy férfinak ne legyen hosszú haja, ilyen szamuráj konty meg egyenesen b*zis a szememben. Feszülős ruhák? khm, na menjél haza anyuhoz vagy a kék oszrigába. Ez alól csak az a kivétel, ha tényleg olyan izmos, hogy bármit vesz fel kiadja az alakját.


A szétgyúrt, felpumpált férfi megint csak nem az esetem. Össze nem jönnék olyannal.

Normális izomzat és valódi erő, ez számomra a fontos ebben az esetben.


New wave?? Normálisan öltözzön, ne csövesnek.


35N

2019. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen vagy próbálkozz, a nem többségnek tetszeni. Mi sem rójuk fel neked, hogy milyen emberek jönnek be.
2019. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem, a nők többségének az fontos, hogy arcra helyes legyél. Minden más másodlagos.
2019. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha a kisebbségi kompexusnak szaga lenne, ettől a kérdéstől már buzlene az egész lakás.

Mellesleg a szarrá gyúrt férfiakat szerintem pont, hogy a férfiak szeretik nézegetni. Lapozz bele egy tipikus női magazinba, és egy tipikus férfi magazinba és vesd össze hogy melyikben mekkora izomtomegeket látsz.


Amúgy meg akármennyire is fáj, MINDIG vonzó volt, és vonzó is lesz, ha egy férfi ad magára. És akármennyire is fáj, manapság ezerszer jobb dolgotok van ilyen téren, mint bármelyik eddigi generációnak. Manapság elég ha felveszel egy jó szabású pólót, és egy éppen divatosak számító nadrágot (ne adj isten bemesz a fodrászhoz és a kis fejformadhoz legjobban illő frizurát vágatsz) és máris jól öltözöttnek számítasz, míg, ha megnézed pl az 50 évvel ezelőtti divatot, vagy bármelyik az előttit, ez kb a koldulás határán lévők és a munkásosztály színvonala.

Minél többet nézel utána hogy milyen idő és penzigenyes, ráadásul kényelmetlen divat volt jellemző a férfiakra a multban, annál hiszterikusabb azt olvasni nap mint nap itt, hogy "jaaaaaaj :( a nők olyan ostoba, agyatlan ösztönlények, hogy szeretik, ha egy férfi kinéz valahogy :( a társadalmi elnyomás lassan teljesen tönkretesz :("

2019. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon bejött divatba a szakáll illetve ez a vastagabb borosta.


De én nem szeretem, volt barátomnál elviseltem egy darabig mert ki akarta próbálni, de mondtam, hogy inkább vágja le ha nem probléma :)

2019. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Egy férfinak ne legyen hosszú haja" Ilyet utoljára az élettársam falujában élő 80 éves nénikétől hallottam. Élettársamnak volt már vállig érő haja is, és így is férfias volt.

Nem kötekedni akarok, csak ezek a fekete-fehér leegyszerűsítések, ilyen lehet, olyan lehet kijelentések kb. egy szintre helyeznek a "a nő csak 40 kilós lehet" válaszolókkal.

A manbun-t nem szeretem.

2019. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utcára, emberek közé nem mész, ez látszik. De facebook-od sincs? Komolyan csak az ilyen fiúkat látod párral?

Röhejes vagy.

2019. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Linkelne nekem valaki egy képet egy ilyen mai alfahímről? Ne haljak már meg hülyén. Elképzelni nem sikerült.


Amúgy nálam a szakáll kizáró tényező.

2019. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!