Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Mit gondoltok arról, ha a pasitok szakít veletek azért, hogy újra összejöjjön az exével? És a csajnak se probléma, hogy szétszed egy több éves kapcsolatot? :D Szerintetek gerinctelen dolog? Esetleg tapasztalat? :D

Figyelt kérdés

Mikor szakított a csajjal, utána jött velem össze. 3 évig együtt éltünk, majd szakított velem, mert összefutott az exével az utcán, és újra össze akart jönni vele.. És a csaj tudta, hogy együtt járunk, de az utcán számon kérte tőle hogy 3 évvel ezelőtt miért is szakítottak 😅


Nem tudom, hogy létezhetnek ilyen perszónák? Hogy nem lehet valakit 3 év után elfelejteni, főleg ha annak már kapcsolata van? És ezzel tönkre tenni egy másik kapcsolatot... :D Meg hogy lehet egy pasi egyáltalán ennyire gerinctelen?



2019. okt. 31. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Megérdemlik egymást, te pedig keress egy normális pasit!
2019. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi!


Ne a másik csajt hibáztasd elsődlegesen, ne őt szídd!


A drágalátos férfi az, aki hibás, ő az egyetlen sz..arházi kretén. Annak a csajnak meg bazira mindegy.


Szét tudott szakítani , mert k**úrvára nem szeretett az a férfi max mint dugóhavert. Az exének nem volt nehéz dolga.

2019. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csaj nem tehet róla,a srácnak úgy látszik ő az igazi. Vagy éppen őt könnyebb irányítani,jobban keresi a volt barátod legyeid,stb. Hagyd rájuk,felejtsd el a srácot!
2019. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért a csajon is sok múlt, mert ahogy ott hagyott engem, már rá is szállt pár nap múlva, szóval.. Itt igazából ő döntött a pasit meg lehetett vinni :D

Megérdemlik egymást. Nem boldogok, hát úgy kell nekik. A karma törvénye :D

2019. okt. 31. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanígy jártam az első kapcsolatomban. Másfél év után újra össze jött az exével. Elment nélkülem szilveszterezni a szülőfalujába, nekem dolgoznom kellett, sőt én adtam neki pénzt a vonatra, majd a bulin össze melegedett a régi csajával. 2 hónapra rá szakított.


Aztán lett egy gyerekük, a csaj faképnél hagyta, majd összejött egy másik nővel, ott ikreket hozott össze. Most várják a harmadik gyereket...


Úgyhogy nyugi, sokakat nem zavar, hogy szétszednek kapcsolatokat.

2019. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes az ilyet hagyni kell had menjen, még buszra is inkább adj neki pénzt csak húzzon.
2019. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy anno az exet hagyta ott érted? Mert akkor kb garantálható volt, hogy majd te is így fogsz járni. Legközelebb válassz okosabban :)
2019. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem a csaj tehet, hogy a hapsi pótléknak használt és soe zárta le. Felőlem aztán azt csinálnak, amit akarnak. :)
2019. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!