Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi emberek férfiak/nők csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi emberek férfiak/nők csak azért vagyunk nagy százalékban monogámok mert tiszteljük a párunkat és nem akarjuk megbántani?

Figyelt kérdés

Magyarul a szabályt nézzük,hogy mit illő és mit nem az életben, vagy pedig ha lehetne,tehetnénk állandóan más partnerünk lenne?

Állatok vagyunk vagy emberek?


2019. nov. 1. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem vágytam más partnerre mint arra, akivel együtt voltam. 12 év házasság után azért váltam el, mert már nem volt szex, de nem másra vágytam volna hanem arra, hogy mi megoldjuk a problémákat, csak ő ebben nem volt partner, ő ugyanis másra vágyott. Gondolom, az emberek többfélék ebből a szempontból.

Számomra sosem volt izgató gondolat, hogy mindig másra gondoljak, pedig magát a szexet szeretem, nem ezzel van a baj.

N 42

2019. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyunk monogámok, mert marha nehéz megtalálni a tényleg hozzánk illő párt, aki ezerből csak egy van.

Azért, mert a szerelem és a párkapcsolat egyetlen eredeti célja az utódok felnevelése, az pedig nem pár hónap.

Érdekes módon a világ minden táján létezik család, ami apából, anyából, és a gyerekekből áll. A legfejlettebb civiláziciótól az ősemberig. Létezik a házasság is.

Van szavunk a hűségre, hűtlenségre. Tovább megyek: érzünk szerelmet, hűséget, fájdalmat ha megcsalnak vagy elhagynak. Ez utóbbiak a világ minden táján, minden korban rossz érzések voltak. Ha a poligámia lenne természetes, akkor az lenne az "intézményes", megszokott, és pont senkit se érdekelne, hogy akivel tegnap ő dugott, ma mással hentereg.

2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Badarsag, egyik nem monogam. A ferfi poligam, a no meg hypergam.


Uff

2019. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a félig nyitott kapcsolat vált be. Nincs szex, sem csók mással, de intim beszélgetések, flört, kirándulás, étterem van. Így megvan a kaland és a stabilitás is. Évek óta működik, több lánynál is... és szerintem amíg nem sz*rok oda ahol eszem működni is fog. Ez talán a civilizált állati viselkedés. a jut is marad is elvén.
2019. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ha pl "már" nem vagyunk kapcsolatban vagy egyedülálló szinglik vagyunk.. muszáj az ösztöneinket kiadni kalandokban? Az emberek ezt úgy próbálják meg esztétikusan becsomagolni,hogy keresik az igazit,próbálkoznak,de ez csak szerintem ürügy! És ha ez így van,akkor mégis csak állatok vagyunk!

Vagy akkor tegyük fel,hogy tényleg próbáljuk keresni az igazit.. azt miért egyből a szexualitással kezdeni?

Melyik a fontosabb? Az érzelem vagy az ösztön szex?

Rengetegen mondják..főleg nők,de férfiak is,hogy egy jó szenvedélyes szex csak azzal jó akit tényleg szeretünk és ismerünk! Ennek ellenére mindig elkövetik ugyanazt a "hibát",hogy csak durr bele.. legyünk hedonisták és ne törődjünk semmi mással egyszer élünk,élvezzük az életet bla bla bla.. Ezt lehet élvezni? Ez az élet élvezés?

2019. nov. 1. 11:46
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es!

Oké..végül is ez nem rossz dolog mert testi megcsalás nincs, de ez veszélyes! Mert mi van ha a másik fél többet érez idővel irántad, vagy akár te? Honnan tudhatod,hogy mi fog történni az élet tengerén? Pl:egy pár feles, vagy egy pohár pezsgő után bármi megtörténhet!

A legelfogadhatóbb szerintem az anoním beszélgetés idegennel messengeren. Ott is lehet mindenről beszélni.

2019. nov. 1. 11:51
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Én poligám vagyok és minden páromat tisztelem, eleve mindegyik nőt is, kivéve amelyikben semmi tiszteletre méltó nincs.
2019. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ezért. Amit te leírtál abban sem az a lényeg, hogy nem akarjuk megbántani a másikat, hanem az, hogy ha valakinek fontos a kapcsolata és az ember aki mellette van akkor nem fog olyan dolgot csinálni ami a kapcsolatra rossz hatással lehet.

De az ennél sokkal fontosabb indok az, hogy normális esetben az ember olyannal van együtt aki nagyon megfogja, akiért megőrül és úgymond a tökéletes ember számára. Hogyha megvan ez az ember akkor egyszerűen csak nem fogod szükségét érezni annak, hogy mással legyél. Nem fog más vonzani, más nem fog meg nála jobban. Egy normális kapcsolat így működik. A megcsalás olyan kapcsolatokban van jelen ahol megalkuvás van, ahol csak azért vannak együtt, hogy legyen mellettük valaki. Ezért nem kell ilyenbe belemenni, ezért kell inkább megvárni amíg találsz egy olyan embert akinél senki nem lesz számodra vonzóbb és jobb belsőre. Akinek van arra igénye, hogy akár csak intim dolgokról chatelgessen mással az nem a megfelelő ember mellett van, ennyi.

2019. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Az arab világban többnejűség van.


Kérdező, ez a kultúránk, így lettünk szocializálva.

2019. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az arab világban többnejűség van."

Igen, csak hogy az arab világban a nő nem teljes jogú ember hanem használati tárgy vagy fizetőeszköz. Érdekes módon többférjűség nincsen... Ne keverjük már ide az elcseszett arab világot ahol nagy nem emberhez méltó a nők helyzete.

2019. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!