Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egyszer megmondtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egyszer megmondtátok egy nőnek, hogy nem akartok vele komolyabb kapcsolatot, akkor miért keresitek utána mégis?

Figyelt kérdés

Tehát megmondtátok a nőnek, hogy nem akartok vele (és akkor még mással sem) komolyabb kapcsolatot. (Itt tegyük hozzá, hogy esetünkben voltak is akadályozó tényezők, rajtunk kívül álló okok, pl távolság, korkülömbség stb ami miatt nem is nagyon lehetett volna komolyabb akkor még).

De egyenlőre ne bonyolítsuk. Lényeg, hogy elvileg nem akartál tőle komolyabbat. A nő kénytelen lévén, ezt tudomásul vette és ezután egyáltalán nem keresett.

Akkor téged mi vinne rá, hogy több éves kihagyással újra és újra felkeresd? Telefonon, vagy közösségi oldalon pl és kedves dolgokat mondj neki? Pl hogy nem akarod, hogy teljesen megszakadjon a kapcsolat, felejthetetlen volt, stb...És közben van helyben komoly kapcsolatod?

Most lehetne egy magyarázat, hogy talonban tart. De ez szerintem nem igaz, mert akkor annyi év alatt már rég megkeresett volna személyesen, ha szexre kellenék.

Nem jó az emberismeretem. Nem tudok rajta eligazodni. Tőle nem fogom megkérdezni. Soha többet nem lennék képes ezt szóba hozni, mert legutolso találkozásunkkor volt ebből egy félreértésünk és vitánk. Bár végül nem váltunk el haraggal, de nem is maradt időnk rendesen megbeszélni és többet valamiért nem találkoztunk. Én büszkeségből nem kerestem őt. Mikor aztán sok év kihagyás után felhívott, azt mondta, nem szeretné, ha teljesen megszakadna köztünk a kapcsolat és megkérdezte, van-e valakim. Én meg rávágtam, hogy van, de ez nem volt igaz, csak azért mondtam, mer nem akartam, hogy azt higyje, még mindíg rá várok. Szóval ostoba női büszkeségből.

Aztán ismét pár év kihagyás után közösségi oldalakon keresett meg, jelölt meg és ott is kedves volt, de én továbbra is visszafogottabb voltam vele, mert nem merek úgy reagálni már rá, ahogyan szeretnék. Először a ragaszkodásommal üldöztem el, aztán meg nem foglalkoztam vele, mert azt hittem, nem is akarja. Nem tudom már, mit gondoljak erről az egészről...


2019. nov. 1. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nő azt mondja h nem akar kapcsolatot, de szivesen beszélget tovább barátként... Aztán soha többé nem válaszol egy üzenetre sem.
2019. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Játszmáztok, mint a dedóban. Üdv. a 21. században emberek. A világ megérett a pusztulásra. 31F
2019. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex reményében írt, mert nincsen más!
2019. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak meg akar farkalni. 31/F
2019. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talonban vagy dugasra.
2019. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Keksz/egoboost.
2019. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szex miatt csinálja.
2019. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben, hogy a szex miatt, de itt is több ponton sántit a dolog. Egyrészt van komoly kapcsolata, van egy kis gyerekük is. A gyerek még picike volt, mikor legutóbb rám írt, boldognak tűnik a családjával.

Amúgy egy csinos, jóképű, vonzó, életvidám, belevaló férfi, aki biztosan találna magának bármikor jó csajt a közelben is, amikor csak akar, amúgy is úgy látom, sok nő ismerőse van. Tehát, ha csak a szex lenne célja, nem látom okát, hogy az ország túlsó végébe jöjjön és azért az egy-két napért meg szexért kidobjon egy csomó pénzt az utazásra.

Továbbá azt sem értem, hogy va viszont tényleg ez lenne a célja, akkor miért nem utal rá sosem? Nem egy tutyi mutyi, szégyenlős embernek ismertem meg, amúgy is, legutóbb mikor írt, a szexet is említette, hogy milyen jó volt velem. Akkor miért szakította aztán megint félbe a beszélgetést? Miért nem kérdez rá, hogy volna-e kedvem talizni, vagy bármi? Nem voltam vele sosem elutasító, igaz, nem is bíztattam különösebben, olysmit ítram neki, kár, hogy megszakadt a kapcsolat, mert szerintem is jó volt. Szerintem ez így nem túl nyomulós, de nem is elutasitó.

Én szivesen találkoznék vele, bármit is akar, de azt sem akarom, hogy úgy lássa, annyira odavagyok érte, mert az szintén nem lenne jó. Azt is tudni kell, hogy több mint 15éve személyesen nem is találkoztunk.

2019. nov. 2. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert csak dugni akar. Gondolj bele: Tisztázta veled a szabályokat, hogy nem akar tőled komolyat. Tehát innentől ez a teher lekerült róla, és ha benne vagy, szabad a vásár, mindenféle ígéretek nélkül, elköteleződés nélkül. A legkényelmesebb nekik így.
2019. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked nem érné meg, attól még neki igen. Ez van, szexet akar.
2019. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!