Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a nőknek, hogy egymást állandóan felpontozzák a kamu, nem releváns válaszokra, hogy a pasiknak csak a belsőjével van indig gond nem mással (külső, anyagiak), ha férfi ír tuti választ azt meg habzó szájjal mind nullázzák?

Figyelt kérdés
Tehát ha kiírja egy pasi, hogy x nő elhajtotta beszéd nélkül a fenébe, akkor is azt mondják, hogy tuti nem jól közelítette meg a nőt, meg buta férfiak, tahók. Ha leírják a férfiak, hogy beszéd nélkül hajtja el a nő-tehát tuti a külső a hibás, akkor is a nők itt azt szajkózzák, hogy a belsővel van itt gond, nem mással. Ha leírja egy pasi itt kis túlzással a tutit, hogy az ég kék, kap egy csomó piros kezet a nőktől, ha egy nő írja itt ki, hogy az ég sárga, akkor egymást támogatják sok zöld kézzel. Mire jó ez az álszent hazugság, hogy jobb fényben tündökölhessenek, ha ezzel megtévesztik a releváns választ váró férfiakat? Így próbának kamu válasszal önbizalmat adni ezeknek a férfiaknak? Persze ugye ezt a kérdést meg majd jelentik úgy is, mert fáj nekik az igazság. Hát sorry.
2019. nov. 2. 11:58
1 2 3
 1/21 Lachesys ***** válasza:
68%

az en valaszaimat meg sokszor lepontozzak a kis incelek, mert nekik is faj az igazsag

amugy meg rengeteg kerdesnel leirtam mar, hogy a kulso IS fontos, aki mast mond hazudik. de nem a legfontosabb raadasul szubjektiv. nekem tok sok olyan pasi is bejon aki az ide iro nyigo kisfiuk szerint ronda (pl nigel a bostoni halottkemekbol) de a calvin klein gyatyamodellek akiket elvileg egyedul eszreveszek meg nem erdekelnek. es nem pontozom senki válaszát csak mert no vagy ferfi. arrol nem tehetek hogy csomoszor pasik irnak baromsagot.

2019. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért, jobb lenne ha beírnák, hogy egy ronda állat vagy és felejtsd el, hogy valaki valaha is szóba áll veled majd azt 100%-ra felpontoznák? Az jobb lenne a kis lelkednek? Mert akkor ideírhatom: ronda vagy és hiába írogatsz ki ilyen szánalmas kérdéseket a belsőddel semmi gond nincs de mindegy is mert a külsőd miatt odáig már nem jutsz el, hogy azt megvillantsd. Lehet, hogy akkor még gyorsabban futnának előled a nők...
2019. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Én tegnap kitettem egy képet magamról, azzal a kérdéssel hogy tudnának e ilyen férfit szeretni, aztán a kérdésre jött 1-2 értelmes válasz. A többi az volt hogy kamu vagyok, nem nézek ki jól, nem kellenék. Ők viszont lepontozták egymást, de nagyjából azt hozták ki hogy a belsőmmel van probléma, a külső rendben. Honnan tudják egy képről eldönteni hogy milyen személyiség az illető?


Az lett a vége hogy törölve lett a kérdésem, mert ellehetetlenítették a nők. És nem ez az első törölt kérdésem az itteni nők miatt. Az előző is hasonló női párbaj miatt lett törölve, pedig oda kép se lett mellékelve.

2019. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Ja, ez vicces. Tegnap is volt egy kérdés, hogy egy csajnak 24 évesen még nem volt sose barátja, az IGAZIT keresi. A hozzászólók meg nyalogatták egymást, hogy ezzel semmi baj, a csajnak van igaza stb. Ha férfiről derülne ki, hogy 24 évesen még nem volt senkije, akkor meg jönnének a válaszok, hogy "biztos életképtelen incel, azért nem kell a nőknek".
2019. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, láttam a kérdésed. Nem vagy ronda férfi, de láttam, hogy ha megkérdeztél csak annyit, hogy ,,miért nem, vagy mi a baj" akkor azonnal jött 2 nő, hogy romlott a belsőd...Tehát a semmire kaptál tulajdonképpen 2 felháborodott női választ. Érdekes ez. Nehéz mire válni. És az életben is ez van, ha a nő mond valamit, te megkérdőjelezed mert tudod, hogy butaságot állít, akkor rögtön te vagy a sz.r ember.
2019. nov. 2. 12:45
 6/21 Lachesys ***** válasza:
84%

utolso, teljesen mas megiteles ala esik, ha az ember tudatosan nem letesitett parkapcsolatot, mert valami kulonlegesre var. a csaj randizott a kerdesben, tehat nem azert nem volt senkije, mert luzer/ronda, hanem mert igy dontott. ismerek egy sracot, aki keresztény rockbandaban enekes, rengeteg randija volt, de kapcsolatba nem ment bele mert o is az igazit keresi. kb minden ujjara lenne no de tartja ehhez magat. az itt nyigo kisfiuk nem azert vannak egyedul, mert varnak valamire/valakire, hanem mert kutyanak se kellenek. erted a kulonbseget?:)



amugy kerdezo lathatod, hiaba vagyok no, az 1. valaszom se pontozta fel a nagy noi brigad amirol beszelsz, hanem a sertett egoju pasik jottek ide csapatostul ugralni.

2019. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lachesys ***** válasza:
81%
aki pedig kirakta a kepet: lattam a kepet, es leirtam, h nem nezel ki rosszul (vagy a pasi a kepen, tok mind1), de ahogy a kritikara/nemleges valaszta reagaltal - tamadoan, agressziven - az mindent sugarzott csak nem egy kiegyensulyozott, magaval rendben levo, laidback es fun pasi kepet. a vonzo (adott egyen szamara vonzo) kulso szukseges, de nem elegseges feltetel, ennyi.
2019. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Igen, sajnos a való életben is így támadnak le hogy ők az okosabbak, ők tudják én milyen vagyok... Közben csak hiányuk van, más választ nem találok erre a viselkedésre.
2019. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: más elbírálás alá esik egy nő és egy férfi. Ha egy nő felpofozza a férfit-oka volt, ha egy férfi azt mondja a nőnek hogy hülye vagy:_mocskos állat, tróger férfi. Ezt sosem értettem mire jó. A bíróságokon is a perek 73%-át a nők nyerik, nemrég olvastam, akkor is ha abszolút nincs igazuk. Eljátsszák a hattyú halálát is a cél érdekében.
2019. nov. 2. 12:51
 10/21 Lachesys ***** válasza:
82%
meg mindig nyomod az altanalosotasaidat. akkor en nem vagyok no? ha hulye voltam elismerem, kesz. de ebben a kerdesben meg mindig nem latok ervelest, vagy reflektalast az en nezopontomra (pedig ugye a logika a ti erossegetek, szoktatok mondani), ehhez kepest itt csak erzelemvezerelt, sertettsegbol es frusztraciobol irt altalanositasok irodnak, semmilyen konstruktiv parbeszed nem folyik.
2019. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!