Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki itt a legtökösebb bemondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt a legtökösebb bemondásokat mondja meg egyenesen a kérdező szemébe a szín tiszta igazat a párkapcsolatokról, annak miért a legalacsonyabb a százaléka (zöld vs piros kéz)?

Figyelt kérdés
Pl megmondja, hogy a nők gyakorta szembeszállnak a párjuk anyjával, szinte harcot vívnak sok esetben, azonnal megy neki 3-4 piros kéz. Pedig ez tapasztalt jelenség elég sokszor. Aztán ott tart hogy 40% alá megy a sok kemény igazmondás miatt.
2019. nov. 2. 19:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De nagyon sok 40 x százalékost is látok, akik pl kimondják, hogy megcsalt a barátnőm, pedig a fél karomat és a fél vagyonomat odaadtam mindig érte. Erre is azonnal kap pár piros kezet, hogy a te hibád volt, szemét pasi vagy. Nők maguktól ilyet nem tesznek...
2019. nov. 2. 19:15
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem egy igazság létezik. Meg az, hogy szerinted mi a legtökösebb, nem biztos, hogy szerintem is az... És így tovább.
2019. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Linkeljél csak szépen konkrétumokat, mert én olyat még nem láttam, hogy valakit azért pontoztak le, mert megcsalta a barátnője. Azért viszont igen, ha általánosít, és ebből azt hozza ki, hogy minden nő ilyen.
2019. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha megcsalja 2-3 nő akkor joggal érezheti h sok ilyen nő van...
2019. nov. 2. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Álszent világban élünk. Az emberek még egy anonim fórumon se őszinték. Akik azok, azokat lepontozzák.
2019. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Van itt egy unatkozó asszonykommandó, ők mindenkit lepontoznak, aki nem azt hirdeti, hogy mindig a nőnek van igaza.
2019. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Itt nem így működik a pontozás, hanem így:


Tetszett amit írt? Zöld.


Nem értek vele egyet? Piros.


Függetlenül attól mi volt az. Ehhez még hozzájön bónusz gyanánt, hogy "na ezt XY írta aztat utájjuk mer csak" és jön a bősz lepontozás. Szintén lepontozás jár a dogmákkal szembemenő írásokért is.

2019. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
#5, nálad a pont!👍 Még itt se őszinték egyesek, pedig semmi hasznuk nem származik a vetítésből. Az igazság fáj, bárhol is legyünk.
2019. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
pl leírják h a nők nagyobb része maguknál tehetősebb, jobb anyagi helyzettel rendelkező férfiakkal jön össze, azonnal csuklóból kaják a piros kezet. Ezt megfigyeltem. Pedig bárhonnan nézem, én zömében olyan nőket ismerek ahol a férfi az igazi kenyérkereső.
2019. nov. 2. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Mert a nők nem tűrik a valóságot.Tudják ők is,hogy férfi nélkül sehol nem tartanának az életben.
2019. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!