Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség után együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség után együtt?

Figyelt kérdés

Heló nem velem kapcsolatos a kérdés, csak érdekel.

Elítélendő, ha egy férj a terhesség után nem kívánja a feleségét azért mert felszedett valamekkora + súlyt? Szereti mint embert, mint a gyereke/gyerekei anyját, de nem kívánja mint nőt.

Ilyen helyzetben milyen a megítélés? Hiába dolgozik, segít otthon, ha az asszonyt + 10-20 kilóval nem kívánja mint nőt akkor már kerüljön a pokolra az ilyen?



2019. nov. 2. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Kuss már, unalmas vagy.
2019. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom, hogy a zasszony azelőtt sem éppen nádszál kategória volt. A szexuális vágyait az ember nem irányítja. Mesterségesen generálni nem tudod, maximum visszafogni lehet.


Én nem ítéllek el emiatt. De lehet hogy szándékosan tartja magát ilyen állapotba a nő, mert háta közepére sem kívánja

... az ondódat :D


Ilyenkor mamamaci üzemmódba vált, főleg ha még tejecskés a cicije ^_^

2019. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Dobtak màr ki ffit azert mert meghizott megöszült es böfögös tata lett?

En mindig csak azt làtom hogy nöket szidnak csak.

2019. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Kedves 20:41-es, ez talán azért van, mert párkapcsolatban a férfiak lefogynak, a nők pedig elhíznak.
2019. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Korosztàlyokat nezve egy 40 es nö topmodellnek elmehetne egy 40 es ffi mellett.
2019. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eddig minden sértés nélkül mondom elég alacsony a szint a válaszolók körében:D

Kérdés oka ez volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


A kérdésemben nincs szó sem kidobásról, sem megcsalásról. Hülye cicamacis perverz hülyeség sem érdekel.

A lényeg hogy a "csávó" átkapcsol apa üzemmódba. Eljár dolgozni, nem kur..zik, nem piál és besegít otthon, viszont szexuálisan igyekszik kerülni az asszonyt mert nem kívánja azzal a felesleggel ami rajta van.


Ezt mondjuk lehetne nőkkel is írni, hogy az elhízott csávót nem kívánja az elítélendő-e. Csak ott azért ha a csávó kanos elreszeli az asszonyt ha az engedi, ha meg nem akkor onnan sok minden lehet. Viszont fordítva azért elég erősen sérelmezve van ha a nőnek kell rámásznia a csávóra mondjuk 10-ből 9x és akkor is lovaglás a szex 70%-a, és 20% meg az előjáték.

2019. nov. 2. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:

20:38-as válasszal konkrétan mi a problémád???

A tartalom kifogástalan. A stílust meg hagyjuk, nem vagyok költő

2019. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Cseppet sem kedves kérdező, mivel provokálásra használod minden betűdet.Ugye mindezt saját tapasztalatból írod, hihi, heteken hónapokon át.
2019. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Először tettem fel ezt a kérdést nyugalom:)


Amúgy minek tennék fel ide heteken hónapokon át kérdést? Egyik itt lévő se tud érdemi választ adni, de még ész érveket se tud felsorolni hogy miért kussoljak:D

Megtetszett ez a kérdés, és gondoltam felteszem precízen mit válaszol az itt lévő közösség, de látom semmit.

Hollywoodi mércével mérhető itt a rinyálás:D Meg a libsiskedés ha valami kérdés felüti a fejét ami nem "korrekt"(nemtelen, magasságtalan, rassztalan, tömegfüggetlen) , de olyan szintű tudálékoskodás is megy:D

2019. nov. 2. 21:05
 10/13 Lachesys ***** válasza:
76%

en ezt nem igazan ertettem sosem. +10 kg meg nem a vilag vege. +20 persze mar meglatszik rendesen.... szerintem azert nem ertem, mert velem pont a forditottja tortent, 80 kilo voltam, mikor a parommmal osszejottunk es most vagyok 65, meg 10 kilot szeretnek fogyni. de o a lelkembe szeretett bele, nyilvan amellett, hogy nem vagyok ronda sem (szep arc, hosszu szep haj, a testalkatom sem volt szornyu azert, csak nagyobb darab..) nekem sem a kulso volt soha az elsodleges szempont. valahogy nem ertettem soha az olyan embereket, akiknek ez ennyire meghatarozo. egyszeruen mintha egy mas kaszt lennenk. es most vekonyabban se ertem, es nem cserelnem le a parom, hiaba udvarolna egyre több pasi

..

2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!