Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a pasikról, akik kb.40 éves korukig elbulikázták, videojátékozták, kocsmázták az életüket, utána pedig hirteken házasodni szeretnének, de igazából már a kutyának sem kellenek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*hirtelen
2019. nov. 2. 20:49
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
És ez miért fáj neked kérdező?
2019. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért 40 évesen még nem olyan nehéz társat találni. :)
2019. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert egy ilyen "férfi" szeretne velem frigyre lépni.
2019. nov. 2. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Meghívtok az esküvőre? :)
2019. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz lagzi, nekem van már élettársam. De évekkel ezelőtt, mikor odavoltam érte, akkor nagyképűen visszautasított.
2019. nov. 2. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak későn érő pasik. Őket úgy hívjuk : javíthatatlanok.

:)

2019. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 árokpart ***** válasza:
74%
Kocsmázni a mai kocsmaárak mellett? Kizárt dolog ahhoz legalább jócskán a felső-középosztályhoz kell tartozni. Lassan Ausztriában legalábbis Burgenlandban olcsóbb szinte minden "úri huncutság" mint nálunk. Azért tettem idézőjelbe, mert lassan nálunk már pl. egy édesség is annak számít.
2019. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van mit a tejbe aprítania, van rendes munkahelye. Csak nem értem a felfogását.
2019. nov. 2. 21:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, végül is a férfiaknak talán ezen a téren nem szorít annyira az idő, így ráérnek 40 évesen megállapodni, amikor már nincs haver, akivel lehet kocsmázni.

Az viszont nem jelenti azt, hogy felnőttek agyilag.

2019. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!