Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy 3-féle embertípus van itt a Gyk-n?

Figyelt kérdés

Régóta követem az oldalt, ezek a típusok a férfiak párkeresési sikertelenségeivel kapcsolatos kérdések alatt szoktak megjelenni.


Az első csoport az incelek, azaz a nőknél sikertelen férfiak. Néhányan közülük észrevehetően elmebetegek, orvosi esetek, durva dolgokat is szoktak írni. Sokan őmiattuk ítélik el az inceleket zsigerből, pedig van az incelek között egy jóval szélesebb réteg, akik tök normálisak. Sokan közülük tanult, értelmes, józan életet élő emberek, akik keresik a sikertelenségük okát. Értelmesen, logikusan megfogalmazott válaszokat, hozzászólásokat írnak.



A második kategóriába azok tartoznak, akik nem sikertelenek a párkapcsolatok terén, ezért tanácsadóként megjelennek az említett kérdések alatt és triviális, elcsépelt tanácsokat osztogatnak. Nagyrészt nők alkotják ezt a csoportot. Sajnos általában nem túl intelligens emberek, akik rendszerint 0 empátiával rendelkeznek, és elbagatellizálják a kérdezők problémáit. Amikor pedig leírják nekik, hogy az ő általuk tanácsolt dolgokat (amik rendszerint ilyen szintű tanácsok: fürödj minden nap, használj parfümöt, vásárolj drága márkás ruhákat, menj edzeni stb.) már rég kipróbálták, és nem hoztak érdemi eredményt, változást, akkor ezt személyes sértésnek veszik és elkezdik a kérdezőt támadni. Rendszerint ehhez az eszközeik a mások hozzászólásainak a kiforgatása, hollywoodi sztárvilágból ellenpéldák kiragadása, áldozathibáztatás és akaszd fel magad típusú megjegyzések. Előtör belőlük a radikális feminizmus és férfigyűlölet. Mivel nem túl intelligens személyekről van szó, ezért ők azok akik szeretik hangoztatni, hogy mindenki minden hibáját, sikertelenségét csak saját magának köszönhet, természetesen ők szentül hiszik, hogy mindössze azért sikeresebbek a kérdésben szereplőknél, mert mindent kemény munkával és kitartással értek el. A szó szoros értelmében meg vannak győződve róla, hogy semmilyen velük született adottság, körülmény, szerencse nem járult hozzá a legkisebb mértékben sem párkapcsolati sikereikhez. Bizonyos intelligenciaszint kellene ahhoz, hogy el tudjanak vonatkoztatni a saját valóságuktól és belássák, hogy vannak emberek, akik rosszabb lapokat kaptak az élettől, ezért az eredmények nem jönnek olyan könnyen, leginkább sehogy. Mivel életük során nem voltak rákényszerülve tartósabb egyedüllétre, ezért nincs tapasztalatuk a magány tényleges valójáról, hatásáról az emberi pszichére, ezért szeretnek beletaposni a szenvedő emberekbe.



A harmadik csoportba azok tartoznak, akik tisztában vannak a dating market jelenlegi helyzetével, nem osztogatnak hasznavehetetlen tanácsokat, esetleg a környezetükben, barátaik, ismerőseik között van incel férfi, ezáltal megértéssel állnak az incelek problémáihoz. Ezt a csoportot általában férfiak alkotják, akik nem sikertelenek, akár komoly párkapcsolatban élnek. Ők azok akik reálisan látják a dolgokat, tudják hogy milyen tulajdonságok elengedhetetlenek ahhoz, hogy párkapcsolata/szexuális kapcsolata legyen az embernek, és tudják hogy ezeknek a nagyrésze pusztán adottság, illetve nem, vagy csak nagyon nehezen megváltoztatható körülmény. Őbennük nincs lenézés sikertelenebb férfitársaik iránt, abszolút emberként viszonyulnak hozzájuk.



2019. nov. 2. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%

Egyetértek.

Egy a 3. csoportból.

2019. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Zseniális. Főleg a második csoport jellemzése. :D Egyetértek én is.
2019. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

Tökéletesen leírtad, milyenek itt a "női segítők".


Szerencsére ez csak GYIK-es jelenség, élőben sokkal kedvesebb nők léteznek. Akik meg ide irkálnak, azok megkeseresett, szar párkapcsolatban lévők, vagy szingli nők.


Tapasztalatból tudom, hogy a sikeres nők nem GYIK-eznek, nem lenne erejük, sem idejük ennyi ostobaságra, ami itt folyik.

2019. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, lehet, hogy kicsit felületesen olvastam, de ezen a 3 csoportot kívül kik vannak még egyáltalán?
2019. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Ja, vannak a buta nők, meg az intelligens férfiak.
2019. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Az nekem is tetszik, amikor szűz kislányok, mert épp 24 évesen végre összejött egy kapcsolat és már fél éve tart, akkor marha tapasztaltak és osztják az észt, persze totál sablon válaszokat.
2019. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Azt állapítottam meg a kérdésből, hogy süt a lenézés a nőkkel szemben.

Többször kihangsúlyozod a nőkkel kapcsolatban az intelligencia hiányát. Általánosítasz, mivel a nőket csak abban a csoportban említed. Még véletlenül sem a GyurmaGyurikat, akiknek felcsusszannak azok a puncik a gyíkra, és az első csoporton röhögnek (akiknek meg ugyebár nem...)


"incelek között egy jóval szélesebb réteg, akik tök normálisak." => Nem, nincs.

Vannak nők terén sikertelen férfiak, akik normálisak. Az "incel" viszont a direktbe nőgyűlöletet is magába foglalja.


Írtam már itt én is inceles kérdésre olyan választ, ami miatt zsigerből beleba$znál a 2.csoportba... Na nem a normálisan feltett, tényleg segítséget kérő kérdésekre.

De most őszintén, mikor valaki kb azt taglalná, miert nem jár alanyi jogon a p¡na, miért van a nőknek választási lehetőségük, ezt meg kéne valahogy változtatni, na arra milyen segítőszándék legyen az emberben?


Én mondjuk sosem adtam olyan tanácsokat, hogy fürödjön, menjen kondizni, stb.

Pontosan azért, mert az alapvető problémá(ka)t ezek nem fogják megoldani.


És még valami:

"Őbennük nincs lenézés sikertelenebb férfitársaik iránt, abszolút emberként viszonyulnak hozzájuk."

Azon elgondolkodtál (vagy akár más), hogy ez miért van így?

Sajnálatos, de nagyon egyszerű a magyarázat..

2019. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező a nőket lenéző, férfiakat istenítő fajta. A fiúk jönnek be, igaz?
2019. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Téged amúgy ki tart el kedves kérdező?
2019. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Azt állapítottam meg a kérdésből, hogy süt a lenézés a nőkkel szemben."


Nem nézem le a nőket, sőt azt sem írtam hogy csak és kizárólag nők alkotják a második csoportot. Megint csak a kiforgatás ugye. Nyílvánvalóan férfiak is bőven tartoznak abba a kategóriába, ahogy te is írtad.



"Az "incel" viszont a direktbe nőgyűlöletet is magába foglalja."


Na ezt viszont |<ur\/@'r@ rosszul tudod, mert az incel szó nem jelent semmi mást önmagában, csak annyit, hogy involuntary celibate, azaz ha valakinek akarata ellenére nincs szexuális élete. Attól, hogy évente néhány instabil illető bekattan ettől az állapottól és terrorcselekményeket követnek el, ami megjelenik a médiában, attól még nem jelent az incel egy nőgyűlölő szektát. Képzeld, a nők között is vannak incelek (persze iszonyatosa kevés, főleg a férfiakhoz képest), tehát szerinted ők is nőgyűlölők lennének?


Egyébként szerintem el sem tudod képzelni valójában milyen sok incel van a férfiak között manapság.



"De most őszintén, mikor valaki kb azt taglalná, miert nem jár alanyi jogon a p¡na, miért van a nőknek választási lehetőségük,"


Na pont őróluk beszéltem, mint az incelek elmebeteg rétege.



"És még valami:


"Őbennük nincs lenézés sikertelenebb férfitársaik iránt, abszolút emberként viszonyulnak hozzájuk."


Azon elgondolkodtál (vagy akár más), hogy ez miért van így?


Sajnálatos, de nagyon egyszerű a magyarázat.."


Akkor magyarázd meg!



Amúgy látom kezdenek megérkezni a második kat. tagjai. Elég sokan vannak, úgyhogy nem meglepő...

2019. nov. 2. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!