Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok ha a pasitok tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok ha a pasitok tudja hogy megjott attol fuggetlenul ha szarul vagytok vagy faj a hasatok azt szoktatok mondani a pasinak? Vagy sracok tibszoktatok hallani a baratnotoktol?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mikor olyan rossz, hogy az említésre méltó, akkor szoktam jelezni mindenféle módon. 😃 Mondom, segítségért kiáltok, nyöszörgök, szenvedek.
2019. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
El szokta mondani. Pl. hogy fáradt, mert ma sok vért veszített. Akkor persze próbálom úgy intézni, hogy pihenhessen.
2019. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak azért mondom neki mert akkor hoz csokit :))
2019. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Szoktam neki róla beszélni, hisz látja rajtam, hogyha rosszul érzem magam. Nem tabutéma ez, teljesen természetes dolog, ő is megosztja velem, ha valami gondja van.
2019. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem titok. Megemlítem,hogy megjött,ennyi.
2019. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
50%
Tudja persze. Máskor nem szoktam szédülni meg hányni.
2019. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Magàtól is észre veszi rajtam.
2019. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miert ne tudna? Vagy mondanam ha faj a hasam? Egy haztartasban elunk stb. Majd pont sunnyigva mint egy kisgyerek titokban szenvedek a haz mogott? :D vagy hogy gondoltad
2019. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Tudja, mert látja rajtam, vagy mondom, hogy megjött, kész. Egy normális felnőtt kapcsolatban ez nem szabad tabu téma legyen.
2019. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
43%

Néha elég egyértelmű, ha belém áll egy-két görcs, és feljajdulok, megkérdezi "mivan?", és szoktam mondani, hogy görcsöl a hasam.

Ugyanúgy, ahogy ő is szóvá teszi, ha fáj a feje/izomláza van, akármi.

2019. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!