Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez kapcsolatokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Ha külön lakik a két fél, van egymáshoz lakásához kulcsuk? Ti kaptatok a párotoktól hozzá kulcsot?

Szerintetek van értelme vagy nincs?


Ez jelentheti a kapcsolat komolyságát is vagy ehhez nem sok köze van?


Úgy merült fel bennem ez a kérdés, hogy a párom mondta, hogy csináltat nekem kulcsot majd az ő házához, hogy épp később ér haza, akkor is be tudjak menni és addig elleszek ott, míg odaér, meg bemehetek nélküle. Ez úgy merült fel, hogy néha nem lenne rossz, ha ki tudnék menni egyedül is, anélkül, hogy kikísérne, mert például beteg volt a napokban és elég kimerült emiatt, kimentem volna egyedül is, hogy ő pihenjen, (közbe lepihent, mikor még ott voltam de nekem mennem kellett mindenképp) de nyilván nem volt kulcsom.


2019. nov. 2. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én addig nem adok, amíg össze nem költözünk. Ráér akkor idehozni a luxusba az alfa kanjait, akikkel folyamatosan megcsal. Legalább addig legyen privát szférám.
2019. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én adtam a komoly kapcsolataimnak. Szerintem is praktikus.
2019. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Totál embertől függ.
2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!