Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ennyire fontos a magasság kérdés?

Figyelt kérdés
Tinderen, minden második csajnál azt látom, "ha alacsonyabb vagy húzz balra".

2019. nov. 3. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, de azért nagyon sok lány van akiknél ez nem megugorhatatlan a legtöbb srác számára, hogy legyen a lánynál magasabb.


23/L, 163 cm

2019. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fontos, lásd pl magasvékony, a gyk all starból :/
2019. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem, de meglepődnék, ha tízezerből több mint egy férfi kevesebb lenne magasság ügyileg az én 160 centimnél.
2019. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek nagyon fontos. Nem értem miért, nekem nem számított. 165 vagyok, a férjem alacsonyabb nálam.
2019. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fontos - gondolom neked is fontos a lány kinézete, kiírtál ilyen-olyan magasságot, életkort, testtömeget stb.

Ettől még nem lehetetlen azonos magasságú vagy kicsit alacsonyabb pasival összejönnie valakinek, de a tinder egy "húspiac" ennek megfelelően is működik.

2019. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem max 170 cm elég is
2019. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Minimum nalam magasabb legyen. Genetika miatt föleg. Szoval ha majdan lennenek gyerekek azok ne legyenek "nyomik"
2019. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra sosem volt szempont, nálam a személyiség a döntő, nem a magasság. Ennek ellenére csak egyszer volt alacsonyabb pasim, és végül a kapcsolatot az ő kisebbrendűségi érzése ásta alá.
2019. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már genetikázik valamelyik pits: Én sem jönnék össze nálam magasabb gnóm nővel. Azok már mind aránytalan testalkatúak, férfias fejűek...
2019. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!