Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit vagy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit vagy nincs jelentősége? Egy pasival már hónapok óta kavarunk, észre vettem hogy az én képeim, posztjaim soha nem lájkolja ezzel ellentétben más csajokét nagyon is.

Figyelt kérdés
Tudom elég gyerekes kérdés de érdekelne a válaszotok ti mit gondoltok?
2019. nov. 4. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből szerintem nem lehet semmit kikövetkeztetni. Bár lehet, hogy azok a nők a barátai, közelebbi ismerősei, téged meg kicsit másképp értelmez... Nem tudom pontosan, mi az a kavarás nálad, de ha csak összejártok, akkor megeshet, hogy egyébként nen szívesen jópofizik veled, főleg nem online úgy, mint a barátaival.
2019. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Te csak az aktuális ingyen pnci vagy, amúgy meg nem érdekled.
2019. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül sem akarja, hogy félre értsd és mégjobban beleéld magad abba, hogy köztetek lehet valami.
2019. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hónapok alatt nem derült ki, hogy mit akartok egymástól?
2019. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lájkol, hogy nehogy többet gondolj a dolgokba, mint ami. Ha hónapok óta csak kavartok, akkor semmi komolyat nem akar. Ha te is így szeretnéd, akkor oksi, ha nem, akkor szabadulj meg tőle .
2019. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy bárki észrevegye, hogy van köztetek bármi. Főleg azok, akiknek puncsol közösségi oldalon.
2019. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jelentősége. Nem vesz téged olyan komolyan, neked nem akar "nyalizni". Hiába mondják sokan hogy ez nem számít, a közösségi oldalon mutatott viselkedés bizony sokat elárul valaki jelleméről, szándékairól.
2019. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6-nál a pont :) Téged csak 4 fal közt vállal fel, maga előtt. Nem véletlen.
2019. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!