Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit szólnátok ahhoz ha valaki hajnalban ezt a zenét küldené? Férfiak véleménye is érdekelne hogy miért kuldenétek valakinek ezt a számot.

Figyelt kérdés

Szóval , 18 éves lány vagyok és van egy régi férfi barátom (egészen 12 éves korom óta ismerem). Elég sajátos de nagyon jóban lettünk, mindig felnőttnek éreztem magam mellette.

Ő most valamivel ötven fölött van. Egyik este ezt a zenét küldte: BRAINS-MÁS VAGY (kérlek hallgassátok meg youtubeon)

Először nem volt semmi különös ,de ahogy másodszor meghallgattam a zenét már furcsa volt.

Szerintetek hogy ertelmezzem ezt?

Vagy csak túl sokat gondolok bele?



2019. nov. 4. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Bebaxott es hirtelen puncin jart az esze es te jutottal eszebe. A megoldas: megkurrantana mert egy fiatal pipi hisi vagy oszt ennyi..szivesen
2019. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tetszel a papusnak, mostmár legális vagy talán faterod is csak félholtra verné ha rádmozdul.
2019. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mit gondolsz bele. Ha szerelmet szeretne vallani, ennél ennyi idősen találna jobb szöveget. Ez a szám amúgysem feltétlenül úgy értelmezhető, hogy valakinek nincs a szintjén, ez lehet az önmagában rejlő másik ember is. Simán utalhat arra, hogy te tényleg különleges vagy és ennyi vagy szólhat a saját útkereséséről és az is lehet simán csak tetszett neki ez a szám. Szerintem ne gondold túl vagy ha ennyire érdekel, kérdezd meg tőle, hogy miért küldte ezt a számot.
2019. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves ez a férfi?
2019. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 50+
2019. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Reszelné a sajtodat Bástya.
2019. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg tőle, hogy miért küldte, de egy ép lelkivilágú 50 éves nem kajtat tinik után, pláne nem egy olyan után, akit kiskora óta ismer.

Arra szavazok (talán egy kicsit túl optimistán) hogy csak tetszett neki ez a szám, de ha nem ez a helyzet, és tényleg mélyebb értelme van, akkor spuri van; nem kell neked ilyen az életedbe, hidd el.


Felnőttnek meg érezd magad inkább azoktól a dolgoktól, amiket te magad elértél, ne pedig azért mert egy, a középkor felső határát súroló férfi azt mondja neked hogy más vagy, mint a többi korodbeli lány.

2019. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ íróknak! Nem vettem komolyan ,de valahogy megszólította bennem a vészcsengőt. Alkalom adtan azért még rákerdeznék. Inkább legyen kellemetlen szitu csak derüljön ki egyértelműen
2019. nov. 4. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én férfiként ebbe semmi értelmeset nem tudok belemagyarázni. A legtöbb amit elárul, hogy az öreg zenei ízlése nincs a toppon. :)
2019. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hölgyem, ennek nagyon örülök, hogy a "vészcsengőt" szólaltatta meg, és nem más ösztönöket, mert marha idős hozzád ez a férfi. Remélem, megkérdezted, hogy miért küldte a zenét, mert amúgy tetszik/nem tetszik, blabla., aztán ez ennyiben is maradt.
2019. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!