Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szeretoi kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretoi kapcsolatban volt, melyik felben es mikor fogalmazodott meg a valas, uj elet kezdete gondolata?

Figyelt kérdés

melyik fel mondta ki eloszor? mi volt az a pont amikor ugy dontottetek, hogy lepnetek kell es egyutt lenni.

Persze olyan szeretoi viszonyra gondolok ahol szerelem volt.


2019. nov. 5. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A szerelem nem tipikus velejárója egy szeretői kapcsolatnak.

Félrelépéses szeretői viszonyra gondolsz?Mert ha érzések vannak miért is lenen szeretői viszony, azt én normál kapcsolatnak nevezném.

Szeretői viszonyom volt, félrelépéses. Nő vagyok, és hogy voltak-e érzések ki tudja, nem beszéltünk róla. Részemről erős volt a vonzódás, bár nem nevezném szerelemnek.

Többször mondtuk ki, mindketten.Én zártam le végül.

2019. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!