Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

5 hónapja együtt vagyunk én ugy érzem készen állunk rá,de a párom azt mondja hogy korai nagyon

Nem olyan érzés mintha 5 hónapja lennénk együtt hanem mintha több lenne

Én albérletben élek ö a szüleinél

Mi az ideális idő össze költözésre ugy mond



2019. nov. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Mi 4 hónap után költöztünk össze. Azóta 4,5 éve vagyunk együtt és van egy gyerekünk. Szerintem, ha mindkét fél késznek érzi magát rá, akkor érdemes lépni, különben csak vita lesz belőle. Esetleg kérdezd meg mi miatt nem akar elköltözni a szüleitől.
2019. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Mi olyan egy hét ismeretség után költöztünk össze.
2019. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

5 hónap tényleg korai. De amúgy nincs erre ideális idő.

Mi 4 és fél év után. Azért húzódott eddig mert én még Magyarországon fejeztem be az egyetemet, a férjem pedig külföldön élt. A költözés után fél évvel eljegyzés, rá fél évre esküvő volt.

2019. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fruzs33 ***** válasza:
35%
Mi is 5 hónap után költöztünk össze.
2019. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi kb egy ev utan koltozunk ossze.
2019. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

5 hónap alatt nem ismered meg a másikat ahhoz kellőképpen, hogy legalább a nagyon egyértelmű vörös zászlókat meglásd. Ennél azért jobban meg kell ismerni valakit ahhoz, hogy ne legyen idő és pénzpocsékolás a költözés aztán meg a szétköltözés.

Mi másfél év után költöztünk össze, akkor fejeztem be az egyetemet és álltam úgy anyagilag, hogy a részem bele tudjam adni az együtt élésbe. Illetve ez volt az az időpont amikor már úgy voltam vele, hogy igen, ismerem eléggé ehhez a páromat és nincsenek olyan tulajdonságai amikkel nem tudnék együtt élni.

2019. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Exemmel 4 hónap után költöztünk össze, 7 évig voltunk együtt. A férjemmel kb. 3 hónap után, de nehéz megmondani, mert kb. a 2.-3. héttől állandóan nálam volt, ott aludt, onnan járt dolgozni. A lényeg, hogy mindkét fél akarja.
2019. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

5 év és pár hónap után, de mi fiatalon (én 14, ő 17) jöttünk össze és akkor még nem lehetett meg meg akartuk várni mire én befejezem a tanulmányaimat és dolgozok.

19l

2019. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
1 hét után azóta a férjem es van 8honapos kisfiúnk
2019. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalosan 5 hónap után költöztünk össze, de már az első héttől nála voltam szinte mindennap
2019. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!