Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha valaki így megy bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valaki így megy bele egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egy női ismerősöm évekig együtt volt valakivel. A pasi megcsalta, otthagyta egy másik nőért. Ezt onnan tudom, hogy ő maga írta ki ezt Facebookra is, ahol a pasit szidta. Különböző idézetekkel sajnáltatta magát hónapokig, hogy neki nincs pasija. Majd 5 hónap múlva már össze is jött valakivel.
2019. nov. 6. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha neki ez jó... Én nem vagyok kapcsolatfüggő, nem tudom átérezni ezt, rá sem tudtam nézni hónapokig másokra szakítás után...

Ő meg az, azért is viselte el, hogy megcsalták (gondolom csak azért szakadt ki a kapcsolatból is, mert a pasi lelépett), meg azért is kap egyik után a másikba.

2019. nov. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan miért volna gáz, hogy valaki egy kapcsolat megszakadása után 5 hónappal újabb kapcsolalot talál? Azt szokták ajánlani, hogy nagyjából fél év teljen el két kapcsolat között, hogy az ember ne vigye át az előzőből származó lelki gondjait az újba, tiszta szívvel, új lappal indíthasson. Ha valaki úgy váltja a társát, hogy még fel sem dolgozta magában az előző elvesztését, az tényleg nem szerencsés. De 5 hónap teljesen rendben van.
2019. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsoltmester ***** válasza:

Nem azért hónappal rendben hanem a feldolgozás a Niki egy évig tartana akkor nincs rendben az

5 honap.

2019. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsoltmester ***** válasza:
Nem az öt hónap van rendben hanem a feldolgozás ha neki egy évig tart a feldolgozás akkor nincs rendben az öt hónap.
2019. nov. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Valaki eltudná árulni, mit jelent a feldolgozás?

5 hónap szerintem simán sok is. Volt pár kapcsolatom, fél évtől 3-5 évesek. Vége lett bármelyiknek, egy hét és kész. Soha nem agyaltam rajta többet.

2019. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden párkapcsolat veszteséggel jár, ha ilyen hamar túltetted magad rajta, hogy egy hét, akkor gondolom nem kötődtél aktuális párodhoz túlságosan érzelmileg... Feldolgozás: elgyászolás (minden veszteség gyásszal jár), persze volt ismerősöm, aki soha semmit nem gyászolt meg. Anyukája halálát sem: "most ha elkezdek sírni akkor feltámad vagy mi?" stb.
2019. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy 5 hónapra rá összejön valakivel, szerintem nem gáz. Nem halt meg az exe, nem kell letölteni a gyászévet, és különben is, 5 hónap nem olyan rövid idő azért, főleg ha ilyen ocsmányul hagyták el, hamar el tud múlni az a "szerelem", amit érzett iránta.


Amit a facebookon leművelt: az érzelmi része természetes, ha így elbánnak valakivel, ezt érzi, nehéz túlmozdulni azon, hogy vki, akiben megbízott, ilyen csúnyán bánt vele. Az más kérdés, hogy ezt ízléses ember magában tartja, nem a facebook üzenőfalán vekeng ezen.

2019. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 07:31


Ahogy írod, az én szüleimmel jó volt a kapcsolatom, de már mindketten meghaltak. Egy könnyet nem hullajtottam.


Volt barátnőm, akivel jó két évig tervezgettük a közös jövőt. Majd elém állt, hogy részéről vége. 4-5 napig volt rossz érzésem és annyi, tovább léptem, mert az élet nem áll meg. A jövőt kell építeni mindig és nem a múlton rágódni.

2019. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, hogy 5 hónappal később lett másik párja, a facebookos lejáratókampánya az egyetlen szánalmas és gáz dolog a történetben.
2019. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!