Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit gondoltok az ilyen férfiakról?

Figyelt kérdés

Korombeli, 20-30-as nők véleménye érdekelne, hogy ti mit gondoltok egy olyan 40-es férfiről, aki láthatóan kiszúrt titeket, de tudjátok róla h bnője/felesége/családja van, de a pasi egyébként nektek is szimpatikus és nagyon jóképű?

Ez zavaró számotokra, v inkább imponáló? Próbálnátok a közelében lenni v inkább igyekeznétek elkerülni?



2019. nov. 6. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kerülném,nem is lenne imponáló, de nem is akarnék tőle semmit. Közömbös.
2019. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem lenne imponáló inkább undorító hogy ezt csinálja a párjával.

Nem akarnék tole semmit.

2019. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Korombeli 20-30-as nők, én meg 40-es! Zseniális!
2019. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
A fogalmazás alapján elég buta lehet és nem érdemel párkapcsolatot, ha másnak is udvarol, inkább taszít az ilyen
2019. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl idős hozzám, zavaró, nem imponáló, elkerülném, nem érdekelne!
2019. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akinek párja van, az ne flörtöljön mással. Vagy ha rossz a kapcsolat, akkor vagy még kéne javítani, vagy befejezni.

Az számomra nem szimpatikus, aki úgymond félrek.r.

2019. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Mindig imponál ha tetszem valakinek,akit én is jó pasinak tartok, de ettől még nem akarok a közelében lenni vagy bármit is tőle, pláne ha párkapcsolata vagy családja van. Az hogy kinek tetszem nem az én döntésem, az viszont igen, hogy kinek adok esélyt. Tőlem egy foglalt ember nem kap.
2019. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A 20-as nők már sehogyan sem nevezhetők korodbelinek, csak te szeretnéd.

Mindenki másképpen reagál egy ilyen helyzetre.Vannak akiket még az sem zavar, ha egy egész háremed van a háttérben.Ezek a ri.bik. És vannak a naivák, akik a fejükben fényes esküvőről álmodnak egy csélcsap pasival, majd ő miattuk megváltozik c. mesével.

És vannak olyanok, mint én, aki elhajtana a fszba.Semmi rokonszenvet nem váltanál ki belőlem a jellemtelen viselkedéseddel, legyél akármilyen jóképű is.

2019. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha csak simán tetszem neki, szóval konkrétan nem hajt rám, az még akár imponáló is tud lenni, ha tényleg jó személyiségű - nekem a korkülönbség nem annyira számít kb. 20 évig bezárólag. Azért nyilván nem keresném a társaságát ilyen helyzetben, jobb az mindenkinek.


Ha elkezdene udvarolni, hogy még vele van a nője, az zavarna, mert akkor úgy érezném, könnyűvérűnek tart, plusz hát ő sem egy matyóhímzés akkor. A megcsalástól, hűtlenségtől hányni tudnék.

2019. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért azt szeretném tisztázni a félreértések elkerülése érdekében, hogy én vagyok a fiatal nő, nem az idősebb pasi. csak velem történt az eset, kiváncsi vagyok, más h reagálna.

Köszi az eddigi válaszokat.

2019. nov. 6. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!