Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy kapcsolatban az egyik fél csak a párjához vonzódik és senki máshoz?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

???

Ez így helyes.

2019. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt állítja, hogy hogy hosszú kapcsolatban soha, 3 másodperces fantáziaszinten sem fordult meg a fejében más, akkor én azt gondolom, hogy egy álszent, aki hazudik.
2019. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Na most tisztázzuk először is, hogy ez konkrétan mit jelent. Én úgy gondolom, hogy komoly különbség van aközött, hogy valakit vonzónak találsz és aközött, hogy vonzódsz valakihez.

Ha valaki azt mondja, hogy a párján kívül senkit nem talál vonzónak az nekem elég kamuszagú. Attól, hogy valaki odaáig van a párjáért még van szeme, el kell tudni ismerni, hogyha valaki vonzó.

Az már egy teljesen más kategória, hogyha valaki nem vonzódik másokhoz. Ez alatt azt értem, hogy nem fantáziálgat másról, nem azon kattog az agya folyton, hogy milyen lehet mással szexelni, hogy milyen jó lenne azzal az izmos pasival stb. Ez egy jó kapcsolatban így van, aki megtalálta a számára megfelelő partnert akivel minden jó az nem fog másokhoz vonzódni.

Konkrét példával én úgy gondolom, hogy megtaláltam az életem szerelmét, nála jobban senki nem tudna megfogni. Rengeteg embert találok vonzónak, nyilván meglátom a szépet és a vonzót az emberekben. De konkrétan egyikőjükhöz sem vonzódom, egyikőjükkel sem szeretnék lefeküdni, nem mozgatják meg a fantáziámat, egyáltalán nem érzem azt a fajta szexuális töltetet mint a párommal. Mint a zsiráf, tetszik de azért otthonra nem kéne.

2019. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Tehát akkor az ilyenben hazudni kell, mert ha az igazat mondod, álszentnek hisznek?
2019. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Van másképp is?
2019. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valakinek erre lett huzalozva az agya, valakinek pedig nem.
2019. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ÉN sem értem :)

Ez így lenne normális.

2019. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A kérdés arra vonatkozik hogy senkit se talál vonzónak.


Akik szerint ez normális azoknak mi a véleménye arról amit a 3. válaszoló írt?

2019. nov. 6. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Valóban, attól még, hogy az ember kapcsolatban van, fog másokkal is találkozni, akiket vonzónak talál, és egy menetre akár jók is lehetnének, ha szingli lenne, de nem az, és ezért nem fogja megtenni. Nem fog egy ilyen ember megsérteni egy sokkal erősebb érzelmi köteléket valami kevesebbért, ami lehet, hogy nem is lenne jó egyáltalán, mert nem is ismeri a másik szexuális szokásait, teljesítményét, és hogy összeillenek-e ilyen téren. Olyan szerintem sincs, hogy valaki abszolút semmi vonzót se lásson senki másban, bár nem tudom, vannak pl. nomád népek, akik a rokonaikon kívül szinte soha nem találkoznak senkivel, azoknál nem tudom, hogy van.


N

2019. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg nem is érzi azt, hogy valóban szüksége lenne erre.
2019. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!