Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogyan reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogyan reagálnátok, ha egy férfi ezzel a módszerrel nyitna felétek? Nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés

Most az egyik kérdést olvasva gondolkodtam, hogy be kellene újítsak ismerkedés terén és az jutott eszembe, hogy nem leszólítani fogok nőket, hanem ha úgy adódik elé állok és egy mosoly kíséretében egy papírt adok a kezébe amin ez áll: "Szia, elvitte a cica a nyelvem, nem tudok beszélni."


A poén kedvéért kipróbálnám.. de lehet óriási baromság? :D Ti hogy reagálnátok erre?



2019. nov. 6. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb úgy érezném magam, mintha Joker szólítana le. Ha láttad a filmet, sejted, h ez nem pozitív. Ha nem láttad, nézd meg.
2019. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NE!
2019. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
El se venném a papírt, hanem gyorsan kikerülnélek, attól tartva, hogy valami bolond vagy.
2019. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hmm, gondoltam, hogy ilyen válaszok jönnek majd.. ez szerintem olyan rossz.. a franc egye meg, miért ilyen befeszültek az emberek? :D

Az az érzésem, hogy mindig a sablon a nyerő.. tök unalmas már.

2019. nov. 6. 20:41
 5/11 A kérdező kommentje:
1, a buszon a kisgyerek és az anyukája? Ha igen, akkor igen. De ő beteg volt és a nevetés miatt adta oda ha jól emlékszem, tehát nem a papírral kezdeményezett, hanem az a "mentsvár volt".
2019. nov. 6. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas, rettentően idióta és gyerekes.


Kb olyan, hogy Szia Cica, lehetek a gazdid? Kb. ehhez hasonlóan nagy b..romság.

2019. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En jobban reagalnek arra, hogy "szia" + mosoly.

Soha senkit nem kuldtem el durvan, nem lett belole semmi, de jokat beszelgettem ferfiakkal. Vagy ha mas nem, udvariasan kozoltem, hogy ne haragudjon, de tulsagosan faradt vagyok a beszelgeteshez, amikor hajnali 5 korul jottem hazafele egy utazasbol.


Bocsi, 1 embert kuldtem el az anyjaba, amikor az ejszakai buszra vartam, telefonon beszelgettem a baratnommel es ez a ferfi ott korozott korulottem es egyre csak koszongetett. Egyreszt megijesztett, masreszt felbosszantott.

2019. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amugy volt amin nevettem. Az cetli volt.

Az allt rajta kb, hogy vacsora elott vagy utan szexeljunk.

Nem szexeltunk, de ez vicces volt.

2019. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, én ezt a kérdést úgy "szoktam" feltenni, hogy: Te! Most akkor dugunk vagy igen?
2019. nov. 6. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik a rosszabb.. ez a cicás vagy a "Te!" Kezdetű.
2019. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!