Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Vajon többet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Vajon többet akar?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel neten ismerkedtünk meg.

Neki akkor barátnője volt, nekem barátom szimplán haverként beszélgettünk. Mindennap,de nemrég szakított a barátnőjével én a barátommal.

Mindent megbeszélünk.

Az első találkozás jól sikerült.:)

Jól éreztük magunkat, sétáltunk, beszélgettünk.

Bár nekem kicsit rideg volt...majd otthon mikor írt közölte, hogy a találkozó alatt, annyiszor megölelt volna, csak félt, hogy olyan furán jött volna ki.:D

Aztán eddig nem igazán került szóba, de most igen...hogy most ez végülis randi volt vagy csak sima baráti találkozó...ezt a kérdést egyébként ő hozta fel, ha már ez valakiben felmerül, gondolom többet akar nem?

Vagy csak én vagyok hülye?


2019. nov. 6. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Jajj az lemaradt, hogy én elég kellemetlen helyzetbe hoztam saját magamat.

Ugyanis elég sokat beszéltem az exemrol...(én nem gondoltam, hogy benne barátságon kívül más is felmerült.)

Aztán ugye most feltette ezt a kérdés és hozzá írta, hogy végülis amúgy a végére meggyőző volt számára a dolog.

Gondolom erre értette..lehet, hogy ő randiként gondolt erre az egészre..? Csak azzal, hogy sokszor szóba került az exem, kicsit elbizonytalanodott?

2019. nov. 6. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell emlegetni az exet, ha már annak vége, itt meg van egy potenciális leendő partner???
2019. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert én azt hittem ez egy baráti találkozó,ott azért csak beszélhetek erről.:D

De így utólag utólag... nyilván rá jöttem mennyire gáz 😅

2019. nov. 6. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem engedd el, ne feszulj rajta. Legkozelebb meg vigasztaljatok meg egymast igy a szakitas utan.
2019. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!