Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a jóképű férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a jóképű férfiakat szeretik a nők, amikor a mondás szerint a férfi csak egy fokkal legyen szebb a ördögtől?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és ki mondta, hogy az ördög nem jóképű?! :D
2019. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem az elhízott, bálna nőket szeretik a férfiak és miért kell a legtöbbjüknek a vékony, modell, sportos csaj?


Nektek miért nem elég a 10-15 plusz kg-val rendelkező nő? Miért a modellekre csorgatjátok a nyálatokat?

2019. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

Igaz, nekem erről a Lucifer című sorozat jutott eszembe. :D

2019. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ilyen kamu vigasztalás, te is tudod. Reménytelen reménykeltő, semmi több. Naiv vagy, ha elhiszed :)
2019. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a bizonyos egy fok minden nőnél mást jelent.
2019. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mondást férfiak találták ki.
2019. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Mert az a mondás egy hatalmas baromság. Nekem például nem könnyű egy mikiegeresedő, kopaszodó krumplifejből és egy semmitmondó arcból kihozni valamiti. Az elmúlt években annyit tettem, hogy nullással legyalultam a fejemet. Egy fokkal jobb, de még így is bőven átlagon aluli.

Vagy tetszel a nőknek, vagy nem. Nincs köztes állapot. Lépj tovább, keresd máshol a boldogságodat, ahogy én is igyekszem tenni érte.

2019. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Jav.: valamit*
2019. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Lucifer volt a legszebb angyal. Amit a nők elvárnak, azt lehetetlen teljesíteni. Innen ered a mondás.
2019. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne higyj el mindent amit anyukád mond
2019. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!