Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor szemeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor szemeztek egy fiúval a buszon (egyéb tömegközlekedési eszközön) mit vártok?

Figyelt kérdés

Ráadásul úgy, hogy szinte tele van.

Nagyon kellemetlen, mert olyan lányok csinálják többnyire akik nekem is hasonlóan szimpstikusak csak 1) elsőre el sem hiszem igazából 2) mire eljutok oda, hogy levágjam úgy vagyok vele, hogy már cikibb lenne odamenni (tudjátok az a 3 mp-es szabály) 3) tényleg, mi az elképzelés? Odamegyek és addig együtt megyünk míg valami nem lesz? Vagy nem értem. Meg ilyen alapon hány sráccal csinaljátoo még ezt? Tudom ez cink, hogy féltékenykedek, de akkor belegondolok, hogy modt vagy játszik velem vagy tényleg behálóztók mindenkit. Csak, mert én sem vagyok egy nagy szám szerintem. Ezért sem értem, na mindegy. Ha eddig el tudotad olvasni király, vagy köszi hogy bírtad a határozatlanságomat, szerintem elmegyek orvoshoz xddd (a választ még ird le légyszi)



#fiú #nők #csaj #pasi #hölgy #szemezés #töketlen fajankó #cuki lány #aszemedenlatomhogybevennedemiafasztolfelek
2019. nov. 10. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

En azt varom,h jojjon oda es csereljunk elerhetoseget. Csak olyannal szemezek,aki bejon,szivesen talalkoznek es szexelnek is vele elobb utobb.

Olyannal nem szemeztem soha,akitol ezt nem akartam.


Hagy dontsem el en,ki tetszik nekem. Akkor is teszhet,ha nem nagy szam. N/37

2019. nov. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Sosem szemezek senkivel.

Aki ezt teszi, szerinted mègis mit vàr? Valszeg bejössz neki, vonzódik hozzád első látásra. Esetleg kezdeményezhetsz, annak fog örülni. Mit kell ezen értetlenkedni?

2019. nov. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Bejössz neki, azt várja, hogy odamenj.

Nem sokszor nézünk, 2x, vagy max 3x, aztán annyi. Ha az alatt vlki nem lép, elkönyveljük, hogy nem tetszünk neki, és ennyi.

2019. nov. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez a 3 másodperces szabály valami pua-dolog?
2019. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor általában csak szívatni akarnak.
2019. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, mentek a zöldek ✌
2019. nov. 23. 21:37
 7/7 A kérdező kommentje:
#4-es amúgy nem emlékszem már, de lehetséges igen :D
2019. nov. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!