Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas,20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas,20 évvel idősebb férfiba, de én sem vagyok közömbös neki. Hogyan vertétek ki a fejetekből?

Figyelt kérdés
Megtaláltam benne mindazt ,amiről úgy gondolom, hogy szükségem lenne. Sokáig próbáltam magamban az érzést elfojtani ,mert úgy gondoltam hogy egyoldalú ez a dolog. Nyilván most is próbálom tagadni. És ha kétértelmű kettőnk között a szituáció ,akkor próbálok viccelni nehogy rájöjjön hogy mennyire odavagyok érte. Az elmúlt hónapokban fokozatosan megkedvelt ő is engem. Nem tudom ez az ő részéről csak szimpátia vagy többet is többet érez. Soha nem mond egyértelmű dolgokat, vagy ha igen, akkor is ezt egy kicsit viccesen próbálja előadni ,hogy ne tudjam eldönteni, a szimpátia vagy tényleg vonzódik hozzám úgy mint ahogy én hozzá.
2019. nov. 12. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Neked van családod, férjed, gyereked? El tudod a fickót kerülni, vagy találkoztok rendszeresen?


Nagyon kevés az infó, így nem lehet érdemleges választ adni.

2019. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nadina1900 ***** válasza:
78%

Valószínű szimpátia,vagy ha van is több nem fog rád mászni,hisz felesége van,talán gyereke/i és hát eléggé fiatal is vagy hozzá.

Na de a kérdésre választ adva: Legyél barátokkal,ismerősökkel,mozdulj ki, és próbálj minnél kevesebbet lenni a közelébe.

Nyílván te se akarsz egy családot szétrombolni,tehát szerintem ez a helyes.

2019. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem mert nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba. Sajnos munkámból kifolyólag találkozunk majdnem minden nap. Én 28, ő 47 éves. Van felesége,felnőtt fia.
2019. nov. 12. 18:26
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy melóhelyen dolgoztok, vagy van lehetőségetek arra, hogy kerüljétek egymást?

Ki keresi a másik társaságát inkább?

2019. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mitől szerettél bele?
2019. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Hamvas rétihéja ***** válasza:
90%
Szólj a feleségének, majd kiveri a fejedből... sodrófával...
2019. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most egy mondhatni közös projekten dolgozunk még január végéig ,de ez csak heti 4-5 óra munkát igényel kettesben
2019. nov. 12. 18:35
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem jöttök össze???
2019. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
28 éves vagy, szerintem keress korodbeli srácot. Ő 47 évesen jóhogy élvezi egy 28 éves társaságát, de túl nagy ára lenne neki kikezdeni veled. Bár ahogy a sorok között olvasok, te eléggé rá vagy kattanva.
2019. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha te most elgyengülsz, később a Sors veri ki a fejedből, elég rendesen. Ne keresd a bajt!
2019. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!