Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik randin lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin lehet egy lányt megcsókolni?

Figyelt kérdés
Tudom nincs általános szabály, de van, hogy már az elsőn is lehet?

2019. nov. 15. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nyitott ra, akkor igen. Ezt nektek kell erezni, ne ugy menj el az elso randira, hogy mindenkeppen meg akarod csokolni, mert az nagyon gaz, de ha latod rajta, hogy nyitott ra / akarja, akkor meg ne felj kezdemenyezni.
2019. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Amikor nyitott rá. Viszont, ha randizik veled, akkor 100%, hogy nyitott rá. Szóval a válasz: az 1. randin, mindenképp!
2019. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Saját magamból kiindulva, nem feltétlenül nyitott rá valaki csak azért, mert igent mondott egy randira...de te úgyis látod a reakcióit, hogy hogyan érzi magát veled, hogyan reagál az érintéseidre, stb. Érezni fogod, jó esetben nem rosszul, mert azért arra is van példa bőven:D
2019. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha bejöttem a csajnak az első randin leszopott. Ha nem akkor nem erőltette.
2019. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha az elsőn nincs csók, kuka az ügy 90%ban. Ezt a lanyok is tudjak, es ezert keresni fogjak a lehetoseget. Ha nem, akkor annak jo (illetve nem jo) oka van. A mostani barátnőm amikor egymas mellett ultunk es beszelgettunk ugy nezte az ajkam mintha mar leázott volna rola a bugyi. Direkt kinoztam picit, es nem mentem bele, csak miutan eleget szenvedett. Illetve beszólt valami kegyetlen jót, es amikor elkaptam hogy a fenekére csapjak akkor csókban végződött. Azóta is szivat hogy elobb fenekeltem el, mint csókoltam meg.:D De a lenyeg hogy nem voltam meg olyan sikeres elso randin (amibol utana lett valami, akar csak szexkapcsolat) amin nem volt legalább csók. Ha nincs, az red flag.
2019. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő.

Megfontolt vagyok a randikkal kapcsolatosan, csak olyan embernek mondok igent, aki tényleg érdekel, így ha a találkozó jól sikerül, akkor nem tiltakozom a csók ellen.

2019. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 3. - at javaslom.

Az első randira még általában akkor is igent mondok, ha nem kifejezetten esetem a pasi, 2. randi akkor van, ha nem volt rossz az első, de az még nem garancia.

3. randira én már csak akkor megyek el, ha tényleg megfogott a pasi, és el tudok képzelni kapcsolatot.

Persze van, aki már az elsőre is úgy megy, hogy te vagy a nagy ő, de valljuk be, az azért ritkább, és egy hirtelen csóktól akár ki is ábrándulhat/megszűnik az érdeklődés.

Viszint ha valaki gyorsabb, annak sem olyan durva 3. randiig várni.

2019. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!