Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megfigyeltetek már összefüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megfigyeltetek már összefüggést az egyén helyesírása/írásképe és kinézete között?

Figyelt kérdés
Ha a fiú akivel beszélek, nagyon összeszedetten fogalmaz, szépen, jó a helyesírása, akkor nagy valószínűséggel jól is néz ki?

2019. nov. 17. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is szépen fogalmazom meg a gondolataimat, választékosan beszélek, nem szoktam káromkodni sem, igyekszem helyesen írni, illetve ügyelek az írásképemre is...


...mégis nálam rondábbat nem fogsz találni ezen a kontinensen :D



Az íráskép inkább a személy - fogalmazzunk úgy - "szellemi" képességeiről tár elénk egy kis ízelítőt.


Gyanúsak az alábbi dolgok:


- Olyan nicknév ami valami olyasmi, hogy "asdasd"

- Végig kisbetűkkel írás, írásjelek kihagyása

- Random szóközök


És mind között a legrosszabb: az igekötő következetesen különírva az igétől. Tipikus "kisebbségi" érzetem van ezek látványától. "Le mondott" meg "Fel vették" meg "el mondtam"


Szánalmas.

2019. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én jóképű vagyok (képet küldök, ha valaki ezen kötözködne) és helyesen írok, de ebből még nem vonnék le nagy következtetéseket. De ha te ezt figyelted meg és nagyobb minta áll rendelkezésedre, akkor biztos.
2019. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Tökéletes a helyesírásom mind magyarul, mind angolul, és nem nézek ki jól. Ellenben nőknél megfigyeltem egy fordított arányosságot a helyesírás és a szépség között. Kivételek természetesen akadnak.
2019. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Tökéletes a helyesírásom mind magyarul, mind angolul, és nem nézek ki jól. Ellenben nőknél megfigyeltem egy fordított arányosságot a helyesírás és a szépség között. Kivételek természetesen akadnak. "

Na, küldj. Kíváncsi vagyok, itt ki a "jóképű"...

2019. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem többnyire nincs ilyen összefüggés, ha mégis, az pusztán a véletlen műve, mint nálam is :D Én szép lány vagyok, odafigyelek a külsőmre, és jó a helyesírásom is.

Tesóm (fiú) borzasztóan ír. Nem is annyira a helyesírása rossz, inkább igénytelen az írásképe, nem érdekli a központozás, kis-és nagybetűk használata, hosszabb szöveg tagolása, meg egyéb ilyen luxus dolgok. Képes úgy leírni egy hosszabb szöveget, hogy egyetlen írásjel nincs benne. Néha jól jönne hozzá egy kódfejtő :) A helyesírása nem olyan vészes, de azért nem az igazi. Ha valaki meglátná az írásképét, szerintem azt hinné, valami c.gánygyerek a putrisorról, nagyon igénytelen :D Közben meg egy magára, külsejére nagyon is igényes, egyetemre járó, sportos, igazán jóképű pasiról van szó. Szóban is jól kommunikál, a normális írásra meg valahogy nincs igénye.

A párom például nagyon jóképű, az írása meg arany középút, olyasmi, mint a tied, vagyis néha nagyon fura helyre rakja a vesszőket, de amúgy minden rendben vele :D

2019. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindig olyan jóleső meleg érzéssel tölt el, hogy itt mindenki (sőt, még a "párokat" és testvéreket is beleértve) nagyon szép vagy jóképű.
2019. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. ha ez megnyugtat, én átlagos nő vagyok. Ha választani kéne, inkább a csúnya felé konvergálok, mint a szép felé, sminkkel meg pár -a másik fél által legurított- sör után egészen oké vagyok szerintem. Mégis mindig volt párom, mert normális vagyok :D
2019. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ellenben nőknél megfigyeltem egy fordított arányosságot a helyesírás és a szépség között."


Attól függ, ki mit tart szépnek. Tényleg az intelligenciával és az igényességgel van összefüggésben a helyesírás mindkét nemnél. A valóban intelligens nőket (pl doktornőket, gyógyszerészeket, kutatókat, jogászokat, egyetemi tanárokat) elsősorban a tudásuk és a képességeik miatt alkalmazzák, nem a kinézetük miatt, úgyhogy ritkán látni őket feszülős miniruhában, tűsarkúban, tökéletes sminkkel, fodrász által 15 perce mosott-festett-beszárított hajjal, műmellekkel, szilikon szájjal és hasonló külsőségekkel, amik híján manapság egy nőt igénytelennek, ápolatlannak, csúnyának szokás nevezni. A kevésbé intelligens nők vannak ezekre rászorulva, mert ha az eszükkel kellene keresniük a kenyerüket, akkor éhen halnának, de instamodellként a s#ggüket mutogatva, vagy szobadísz titkárnőként vagy recepciósként tökéletesen jól megélnek.

2019. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy. Én vagyok az élő példa erre...
2019. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

""Ellenben nőknél megfigyeltem egy fordított arányosságot a helyesírás és a szépség között.""


Intelligens nő ritkán öltözik prostinak, de ennek semmi köze a valódi szépséghez. Sőt!

2019. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!