Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Féltékenyek vagytok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Féltékenyek vagytok, ha egy munkatársatok dicsérettel illeti más nő munkatársatokat?

Figyelt kérdés
Pl megdicseri h jól néz ki csinos stb míg titeket nem.

2019. nov. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én is meg szoktam dicsérni más nőket is. Van férjem, az ő véleménye érdekel igazán, ő meg ha bókol is másoknak, rám nézve tisztelettel, intelligensen teszi. Persze a bók mindig jólesik idegenektől, kollégáktól is, de nem sajnálom másoktól sem. Az szokott irritáló lenni, mikor megjelenik valami új csaj és a primitívebbek körbenyalogatják. Szánalmasan ki tudnak vetkőzni magukból egyébként normálisnak tűnő, házas emberek is. Mondjuk mikor gyakornok voltam még itt, velem is ezt csinálták, szóval nem irigység, inkább szánalom.
2019. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem. 😁

Amúgy munkahelyén nem illik dicsergetni a kolleganok kinézetét.

2019. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: egyáltalán NEM JÓ érzés, ha megdicsérik az ember külsejét munkahelyen (pláne, ha a felettes teszi, mint az én esetemben). Mondjuk azt a helyet én még a próbaidő alatt ott is hagytam a francba (más okok is közrejátszottak).
2019. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem lennék féltékeny, sőt. Nem örülnék, ha a munkatársam dicsérgetne, szerintem nem oda illő viselkedés.
2019. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Engem férfi ne dicsérgessen munkahelyen, mert onnantól pokróc vagyok.

2019. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!