Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van innen kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van innen kedvenc kérdésetek vagy történetetek?

Figyelt kérdés
Ami érdekes, szomorú, vicces, különleges vagy bármi miatt megmaradt bennetek? Mi az!
2019. nov. 17. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csávó aki akkor akart rányomulni egy csajra amikor annak meghalt az egyik szülője. És itt kérdezte, hogy hogyan használja ki a helyzetet.


Ott kicsit lefehéredtem, pedig az én gyomrom mindent emészt.

2019. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy amit imádok, nem ebből a kategóriából, mindjárt megkeresem.
2019. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc nincs, de a napi humort mindig megtalálom.
2019. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, meg is van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Ezt akárhányszor végigolvasom, sírok 😂

2019. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Konkrét nincs, inkább társadalmilag lepett meg nagyon, hogy pl a fiúk mekkora jelentőséget adnak a méretüknek és a pénznek (pl 18 cm alatt és kb félmilka alatt felejtse el a barátnőt), vagy épp a kinézetüknek, illetve hogy a lányok mennyire tudatlanok teherbeesés kérdésében.


De mindig találok olyan kérdéseket, amiken jót mulatok, főleg ebben, és a szexualitás témakörben.

2019. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A lábfétises kérdéseket bírom, viszont azt nem, hogy nem érdekli egy nőt sem a téma...
2019. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy nem olyan rég:


Túráztak egy csajjal a pasi az meg elment kakálni a bokorba és azt írta amikor visszaért kínos volt a hangulat és fél, hogy nem lesz következő randi.


Másik kategória több éve, de nagyon megmaradt, mert vicces volt és sajnáltam a csajt.

Pukival becsúszott a kaka a buszon munkábamenet. Fél buszon a munkatársai voltak és mindenki nézte, hogy hamarabb leszáll, állítása szerint büdi volt meg látszott is a fenekén. Az eset után szanadságot jelentett és tanácsot kért ezek után hogy menjen be szégyen nélkül. Nem kamu volt, sokat válaszolgatott részletesen hogyan történt pontosan.

2019. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!