Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van az öregedő pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van az öregedő pasik világnapja? Vagy miért sztárolják magukat ma egész nap? Nem gondolja (gondolják), hogy a gyk-án való görcsös bizonygatás messze nem méltó egy állítólag érett, tapasztalt férfihez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak unatkoznak jobb hijjan
2019. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Aki ilyet kérdez, az sem különbözik tőlük.
2019. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Aki megkérdi egy gyilkostól hogy miert gyilkolt az se különbözik tőle. Persze hogy nem.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Én inkább nálad érzem a megkeseredettséget. Ha valaki ennyit hisztizik azon, hogy egy nő boldog házasságban él egy nála idősebb férfival (mint például én is) akkor vannak azért gondok vagy éppen irigység.

Te vagy egy fiatal kisfiú vagy akinek nem jut csaj vagy valami hisztis tizenéves lányka aki nem érti még, hogy mi a baj a buli-pia-csajozás mentalitású tizenéves kisfiúkkal.

Nem értem mit nem lehet azon felfogni, hogy vannak emberek akik sokkal érettebbek a koruknál és ezért nem akarnak velük egyidős párt és mondjuk nem gyereket szeretnének nevelni hanem felnőtt kapcsolatban élni.

2019. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Csakhogy az érettség nem abból áll kisszívem, hogy lefikázod és buta sztereotípiákkal illeted a fiatal korosztályt, mintha valami kiváltság lenne az öregedés. Ezt elmondhatod a kétségbeesetten vagdalkózó, "kisfiúkat" szidó papáknak is;-)
2019. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
#4 Ha valóban boldog lennél az öreggel, nem bizonygatnád ennyire ;) Egyébként egy nő azért jár sokkal idősebb férfival mert vagy pénze van sok a papának, vagy pedig annyira ronda/kövér/lompos, hogy korban hozzá illő férfi bottal sem piszkálná meg. Nyilván rád az utóbbi az igaz.
2019. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

#6 Azért "bizonygatom" mert pontosan tudom, hogy sokan bizonytalanok a korkülönbséget illetően. És ha valaki idejön kérdezni arról, hogy megtalálta az igazit de van közöttük 10 év akkor egyből jönnek a nagyon okos incelek akiknek életükben nem volt még kapcsolatuk, hogy "minek neked egy papika?" (Könyörgöm 30-40 évesen ne nevezzünk már valakit annak, mire ő papika lesz addigra én is kényelmesen mamika leszek) válaszok, meg hogy jajj úgy se működik mert más céljaik lesznek stb. Amik őszintén hatalmas fszságok és egy nagyobb korkülönbséges komoly kapcsolatban sem láttam még ilyet a környezetemben.

És ilyenkor amikor az emberek azt se tudják miről beszélnek igen is legyen ott az ellenpélda meg valós tapasztalat és ne nevezzünk már aranyásónak vagy lúzernek valakit aki idősebbekkel sokkal jobban megtalálja a hangot. Mert rengeteg ilyen ember van. Akinek valamilyen jó vagy rossz dolog miatt hamar fel kell nőnie az bizony nem fog tudni azonosulni már tiniként sem a korosztályával. Örülj neki, hogy szerencsés vagy és veled nem történt akkora szarság ami miatt tizenévesen felnőtté kellett válnod agyilag és viselkedésileg.

Az, hogy már a lehetőségét is elcseszitek egy jó kapcsolatnak mert nulla tapasztalatotok van ilyen téren kicsit sem korrekt. Ezért írom le a mi sztorinkat ilyen jellegű kérdésekhez, mert igen is bőven működhet egy kapcsolat korkülönbséggel is, ha pedig nem működik annak nem az életkor lesz az oka. És ha valaki bele akar vágni egy ilyenbe akkor tegye, nem kell hülyeségekkel tömni a fejét.

2019. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Régen Lollypop73 néven futottàl és régen is ugrottál minden kérdésre, ahol ajnározhattad az öregembereket. Vagy olyan klinikai eset vagy, hogy a világ vezető pstichológusai kísérleteznének rajtad a mániás,rögeszmés gerentofília tanulmányozásában vagy szimplán egy löttyedt tőkű nyugdíjas nagypapa,azt hiszi magáról hogy alsógatya modell lehetne ha akarna,közben 55 évesen csak qrvával volt...
2019. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát ezen a gerontofíliás baromságon én is kiakadok.

édes úr isten hogy lehet azt mondani egy 8 v 10 év különbségre hogy öreg valaki?

Nem öregemberekről van szó hanem sz@ros 10 évről ami kb semmi felnőtt emberek között tényleg hogy lehet annyira aberrált valaki hogy egy 40esre azt mondja hogy öregember???

Én is ismerek csomó párt akiknél működik egy 25 és egy 35 éves között pl mégis mit számít?

Nagyon el vannak itt tévedve páran főleg amikor már a 30as is öregember nekik

2019. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Beszóltak, vagy mitől ez a feszkó,?

Én nem öregedő vagyok, hanem öreg. Net bizonygatok semmit, csetelgetek egy fiatal nővel.

Kicsit merev a gondolkodása, de amúgy jól állunk.

Ne idegesítsd magad semmivel!

Q. Sokféle élethelyzet van, alakítás a sajátodat jóra.

2019. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!