Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek ugyanolyan vonzó volt a párotok, miután rövidre vágatta a hosszú haját?

Figyelt kérdés
Nejem levágatta a váll alá érő haját 1 hete nagyon rövidre. Valahogy nem tudom megszokni, olyan más így, de nem akarom megbántani. Volt már mással hasonló?
2019. nov. 17. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem találó a hajkorona kifejezés...ebből kiindulva milyen már, ha valaki konkrétan a szemétre hányja? Nem tartozik a felemelő látványok közé szerintem.
2019. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom a rövid hajú nőket, szóval nálam pozitívum lenne :D
2019. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Jó pár év házasság után tett ilyet a párom. Utána meg csodálkozott, a szex mennyisége, minősége miért zuhant azonnal nagyot.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vágatta le?
2019. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnő majd hamar, csak mondd neki hogy többet ne vágassa le. Addig próbáld kiélvezni, hogy van egy "új" nőd.
2019. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megunta a hosszút, azt mondta változást akart. De imádtam neki simogatni, belemarkolni, ilyesmik. Most meg nem lehet, rövidebb a haja, mint az enyém.:S
2019. nov. 17. 18:17
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem volt ilyen,nem is lesz,mert lesuhan az érdeklődésem azonnal plusz szakítás lenne,nem kívánnám én sem,ahogy egyik válaszadó írta.

Hosszú haj a nő ékessége.

2019. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát akkor nem szép tőle, hogy ezt tette, amikor tudta, hogy neked az tetszik.

Ő most vonzónak tartja magát, elégedett?

2019. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Azok, akik lepontontozták azokat, akiknek nem tetszik a rövid haj, üzenem hogy szánalmasak , hogy nem tudják elfogadni azt, ha valakinek eltérő véleménye van az övéktől. Tetszik vagy sem, a rövid haj férfias, a hosszú nőies. Aztán ha valakinek a rövid tetszik , szíve joga, de nagyon gagyi lepontozni ilyenert akárkit is.. egyébként 10-ből 9 férfit kérdezzetek meg, azt fogjak mondani hogy a hosszú jobban tetszik nekik ..:)
2019. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Váll alá érő haja volt, kábé 5-6 centis lett belőle. Jó, az azért nem vészesen rövid, de inkább az, mint középhosszú. Nagyon szokatlan volt, persze szólt róla előre. Pár napig fura volt ránézni, megszokni, aztán mikor nőtt még 4-5 centit, akkor rájöttem, hogy "VÁÓ, ez az!". És azóta nem is sírom vissza a hosszú haját. :)


27f

2019. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!