Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágysz arra, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágysz arra, hogy valaki esténként átöleljen és úgy aludj?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem senki nem arra vágyik, hogy "valaki" átölelje, mert az simán lehet a cellatársa is, és az már nem olyan kellemes élmény.


Hanem gondolom a szerelme, de alapból a szerelemre vágyik az ilyen ember, nem "valakire", mert akkor simán vehetne ilyen fűthető gumibáb-embert is maga mellé.

2019. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakran alszom el ezzel az ábránddal, ha van konkrét személyre gondolok, ha nincs akkor csak szimplán a helyzetre. Kicsit szomorúan hangzik de jól esik erre gondolni is, hogy valaki átölel.
2019. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, semmi ilyesmi nem kell nekem már.
2019. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, úgy nem tudok aludni.
2019. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra jöttem rá az elmúlt 15 évben, mióta a férjemmel vagyok, hogy az együtt alvás nekem, mint borzasztó nyugtalanul és rosszul alvó személynek csak feszültséget szül. 10 éve külön alszunk, a szexuális életünk tökéletes, és azóta sokkal kevesebbet veszekszünk, mert ki tudjuk pihenni magunkat mindketten.
2019. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6-os. 12 éve én is már külön alszom a feleségemtől, mert képtelen vagyok aludni mellette. Eszméletlenül éberen alszom, egy mozdulatára felébredek. Így a kérdésre a válasz: nem.
2019. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Szucsánszki Zita, de sajnos már annak a dagadt Eleknek a felesége.
2019. nov. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak egy rövid szundira, egész éjjel nem bírnék így aludni, akkor elég, ha csak ott pihegne mellettem

de igen, nagyon vágyom rá, rég volt ilyen

2019. nov. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nyitottam meg, hogy leírjam, amit már az 1. hozzászóló le is írt.:)
2019. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férjnél vagyok 20 éve, ettől függetlenül is csak egyedül tudok rendesen aludni és ez mindig is így volt. Szerencsére Ő is pont ugyanígy van ezzel, ebben is passzolunk, nemhiába vagyunk együtt. Kisebb fajta szívmegállást produkálnék, ha valaki egész éjjel ölelgetne,(és ez már húsz évesen is így volt, szerelem ide vagy oda) nyilván e miatt sem választottam olyan partnert, akinek erre igénye van. Alszunk el sokszor úgy, de előbb utóbb az a vége, hogy mindenki megy a "saját helyére". Én forgolódom, gyakran felkelek, ő meg úgy horkol minden igyekezet (nincs alvási apnoéja, kivizsgálták, orrsövény műtéte is volt) ellenére,mint egy légvédelmi üteg, így amióta házunk van, két hálószobánk van, középen a közös fürdő, mindegyikben franciaágy, hiszen töltünk nem kevés időt az ágyban együtt. Aki ébred, átavászkodik a másik szobába, hogy az éjszaka maradék része zavartalanul teljen, de van, hogy eleve külön fekszünk le, ha például én aludnék, Ő filmezne, mert én zajban nem tudok, nyugalom és sötét kell. Ettől még működik a házasságunk, sőt valószínűleg pont ettől IS működik, hogy felismertük az igényeinket és kompromisszumos megoldásként megteremtettük az ehhez leginkább passzoló feltételeket. Eleinte voltak ebből nehézségek, a kezdő garzonunkban például, rémálmomban se jöjjön elő, le is cseréltük hamar :D
2019. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!