Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire vonzó, ha ismerkedéskor kiderül, hogy a másik fél elég jól játszik valamilyen hangszeren?

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki ezzel próbál virítani, kitűnni, az szörnyen taszító, kedves kérdező, mert annyira azért nem extra képesség.
2019. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív, mivel én is, es eddig minden barátom.
2019. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem kitűnésről van szó, kiderülésről. Egyébként egyetértek veled, mert nem érzem nagyon extrának, mégis úgy tűnik eléggé vonzó dolog, ezért kérdezem.
2019. nov. 18. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, sajnos nem vagyok egy művészlélek.
2019. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lényeges dolgok stimmelnek, és amúgy is vonzó számomra, akkor ez csak növeli, de önmagában a hangszeren játszástól nem fogok vonzónak látni olyat, aki enélkül nem lenne az.
2019. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy extra. Ha már elbűvölt előtte, akkor tudom értékelni.

Ha csak ez minden, amire képes, akkor ettől még nem lesz semmi esélye.

2019. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szoval cigany? Koszonom,most nem kerek belole. Eddig se tudtam azonosulni az eletfelfogasukkal.
2019. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból is bejön akkor ez plusz. Csak ennyitől nem kedvelek meg valakit. De ha minden oké, amúgy is tetszik akkor nagyon be tud jönni. Különösen ha gitáron vagy zongorán játszik.
2019. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, azért vannak árnyalatai a dolognak. Pl ha egy rockbandában játszana, azt imádnám, szívesen járnék vele koncertekre. Ha mondjuk nagybőgőn játszana valami komolyzenei társulatban, akkor is elismerésre méltónak tartanám, hogy valószínűleg rengeteget gyakorolt, hogy eljusson idáig, de nem tudnék őszintén rajongani a zenéjéért, nem tudnék hozzászólni az érdeklődéséi köréhez és nem szívesen járnék hetente komolyzenei koncertekre miatta. Ha csak hobbi szinten játszana hangszeren, akkor is azt részesíteném előnyben, ha megegyezne vagy legalább átfedne a zenei ízlésünk.
2019. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az összes lány játszik hangszeren. Oboa. 🙂
2019. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!