Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy férfinak jót tesz egy kapcsolatban a nőtől való távolság vagy épp ellenkezőleg, inkább negatívan hat rá? Vagy ez teljesen egyén függő?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Nemtől függetlenül ha egy kapcsolatban jót tesz neked a távolság a párodtól akkor az a kapcsolat egy rakás szar amit nem kell erőltetni.
2019. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máskor próbáld meg felfogni a dolgok lényegét, köszi...!
2019. nov. 18. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hasznos, igen. Mindkét fél számára. De talán egyénfüggő.

Én párom 5 hónapra kiment tanulni messze külföldre és nagyon féltem tőle, minden rosszra gondoltam, hogy mi lesz velem azalatt. Viszont szerencsére azt tudom mondani, hogy jót tett és megerősítette a kapcsolatot. Ezt el se tudtam képzelni mikor kiment, de hónapokkal később rájöttünk, hogy ez is csak erősebbé teszi a kapcsolatot. Persze ehhez két értelmes ember kell és az, hogy szeressék egymást és tudják mit akarnak a másiktól. Immáron lassan 7 éve vagyunk együtt és ráadásul elsők voltunk egymásnak. Viszont lehet, hogy vannak olyan férfiak, akik nem bírnák vagy nem szeretnék annyira a másikat, hogy ez segítsen. Viszont ami biztos: kiderül ezidő alatt, hogy tényleg igaz-e a szerelem. Ha nem akkor rájössz a hónapok alatt, hogy ez mégsem az amit szeretnél, ha igen akkor pedig arra, hogy tényleg mennyire hiányzik a párod. Ha jó a kapcsolat alapvetően és erős, akkor szerintem csakis jót tud tenni!

2019. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!