Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottam a barátommal. Kezdek túllépni rajta, de amikor otthon vagyok többször gondolok rá és görcsölök mikor tudom, hogy nem kéne már ezen gondolkozni. Ő nagyon szeretett, de én már nem, viszont őszintén nagyon sajnáltam, hogy ez történt. Ő ezt alig akarja elhinni, nem igazán tud továbblépni.

Az városban, ahol albiban vagyok, összeismerkedtem egy fiúval. Mellette nagyon jól érzem magam, nem stresszelek. Teljesen nyugodtnak érzem magam. Jó vele, eljött megnézni egy filmet, meg xboxozni. Utanna smároltunk.

De most ilyen se vele, se nélküle kapcsolatban vagyunk, ha a lakótársam itt van akkor is megfogja ez a fiú a derekam. Ha kettesben vagyunk csókolozunk. De a nyílt közönség előtt nem. Mondtam neki az előző kapcsolatomat, és azt is, hogy várjunk még.

Baj ez a se vele se nélküle kapcsolat? Lehet ezt így szerintetek? Van ennek hátulütője?

Köszönöm előre a válaszokat.

20/L/F


2019. nov. 18. 23:25
 1/1 mis123 válasza:
Nélküle, egyértelműen .
2019. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!