Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit szolnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok, ha megtudnatok, hogy a srac, akivel ismerkedtek motorozik?

Figyelt kérdés
Felulnetek moge kis ido utan, egyaltalan osszejonnetek ilyen sraccal?

2019. nov. 18. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék,és igen felülnék!
2019. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Undorító, mire volt jó ez a kérdés?
2019. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ez konkrétan mit jelent.

Az, ha egy 50-esre átütött sokkal nagyobb köbcentis kókányolt roncsdarabbal KRESZ-t leszarva száguldozik kicsit sem vonzó.

Hogyha valóban ért hozzá, betartja a szabályokat, hajlandó rá minőségi időt és kellő pénzt áldozni akkor teljesen rendben van. Szeretek motorozni de nagyon kevés minőségi motoros van aki nem egy idióta kókányolós barom aki a jogsi letétele óta nem közlekedett szabályosan.

2019. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Abszolút az utóbbi.
2019. nov. 18. 23:52
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy soha nem ülnék motorra.
2019. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Semmit. Te mit szólnál ha egy nő szeret túrázni?

Vagy azt hiszed hogy hanyatt esünk attól ha valaki motorozik?

2019. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én motoros pasi vagyok. Általában is pró álok nem állat módjára vezetni, mivel tudom, hogy ha baj van, akkor könnyen tud nagy baj lenni ha hülye vagy. Szóval ésszel motorozok. Jó, az 50-es tábla nem mindig annyi, de nem számottevően sok.


Viszont ha mögém ül valaki, akkor sokkal jobban figyelek és lassabban megyek, mivel nem csak az én életemmel, épségemmel játszok, hanem a nőért is felelős vagyok.


A motorom nem "kókányolom". Tankoláson kívül szerelő végzi a javítást és nem Kis Pista a szomszéd utcában a garázsában. 1-2 apróbb dolgot mertem csinálni rajta, de csak olyat, ami nem veszélyezteti a biztonságot...


Kétféle motoros létezik. Az öreg és az őrült. De öreg őrült motorost senki nem látott még... Én öreg motoros címre pályázok majd, ha öreg leszek... :)

2019. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Tetszene. Igen, felulnek
2019. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem kell hanyatt esni.


Oreg motorosrol jut eszembe, Baján lakik a 92-93 eves Matyi bacsi, aki a legujjab Ducati Panigalet hajtja. Cirka 220 le-s moci, es azt mondta, ha megoregszik vesz egy csoppert. :)

2019. nov. 19. 00:35
 10/23 anonim ***** válasza:
Tetszene, mert én is szeretnék egy napon motort... :) Motoros családban nőttem fel, mindig is vonzott és nagy álmom egy motoros eurotrip. Ugyanakkor apukám majdnem motorbalesetben halt meg... Emiatt valahol azt hiszem, félteném is, ha a párom lenne.
2019. nov. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!